Yahoo повинні платити $50 М для масових безпеки порушенням

Computer Security News

Yahoo повинні платити $50 млн на шкоду і забезпечити два роки безкоштовну кредитний моніторинг послуг зв’язку найбільших безпеки порушенням в історії. Порушення постраждалих 200 мільйонів користувачів, чиї адреси електронної пошти і особисті дані були вкрадені.

Повернення раніше списаних лежить на федеральному суді затвердження поселення подала в понеділок в 2-річний судовий процес прагнуть утримувати Yahoo до відповідальності за цифрових крадіжок, який стався в 2013 рік і 2014 року, але не були розкриті до 2016 року. Це також пов’язано з фінансових аварії від недолік безпеки, які призводять до кінця Yahoo на існування як незалежна компанія.

Питання розкрив Yahoo після того, як вони вже мали переговори щодо 4,83 мільярдів доларів операцію з продажу своїх послуг цифрового зв’язку Verizon. Після цього компанія була знижка таку ціну за $350 мільйонів відбивати затьмарені бренду і привид інших потенційних витрат, що випливають з недолік безпеки. Тепер Verizon, щоб платити за однієї половини поселення, вартість, тоді як інші половина належить до виплати Altaba Inc.

безпеки порушенням постраждалих близько 3 млрд Yahoo облікові записи, в тому числі деякі пов’язана з Росії ФБР. Відповідно до розрахунків досягли в Каліфорнії суд охоплює близько 1 млрд цих облікових записів, проведені приблизно 200 мільйонів людей у США і Ізраїль з 2012 року до 2016 р.

Будь-які право власника рахунку Yahoo, які зазнали втрат внаслідок порушення безпеки можуть претендувати частину фонд $50 млн. Витрати включають такі речі, як крадіжки ідентифікаційної інформації, відшкодування податку затримки або інші проблеми пов’язані маючи особисту інформацію, pilfered під час на Yahoo брейк СК

відповідно до попереднього поселення, $50 млн фонд буде компенсувати Yahoo власників рахунків в розмірі $25 за годину за час, проведений справу з питаннями, викликана недолік безпеки.

Векселедержателям документально збитки можуть претендувати протягом 15 годин згаяний час, або $375 в цілому. Ті, хто не може документування втрати можуть позовні заяви на строк до п’яти годин, або $125. Ті, хто заплатив $20 до $50 щорічно за преміум облікового запису електронної пошти буде мати право на повернення на 25%.

Безкоштовний кредит служби моніторингу від AllClear може в кінцевому підсумку найбільш цінною частиною врегулювання для більшості власників рахунків. Юристів, які представляють власників прив’язаний Роздрібна вартість AllClear, кредитний моніторинг за служби $14.95 на місяць або близько $359 протягом двох років, однак, це малоймовірним Yahoo платити що ставка.

адвокати для Yahoo рахунок власників оцінив поселення як позитивний результат, враховуючи невизначеність про те, що сталося б мали справу до суду на чолі.

Кошторис відшкодування збитків, завданих порушення безпеки відрізняються один від одного, з експертами, стверджуючи, що цінність особистої інформації, що відбулася в облікових записів електронної пошти може бути в діапазоні від $1 до $8 за рахунок. Ці цифри показують, що Yahoo загрожувало б законопроект з більш ніж 1 мільярд доларів вона втратила так, проте, вони мали оскаржуване оцінки збитку.

Слухання затвердити попередні розрахункові відбудеться 29 листопада 2018. У разі затвердження повідомлення по електронній пошті постраждалих утримувачів та опубліковані в журналах людей і National Geographic.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *