Windows користувачі отримують оновлення мікрокоманд патча Spectre вразливості

Computer Security News

Вчора Microsoft повідомив, що Windows користувачі будуть отримувати оновлення мікрокоманд, випущений компанією Intel патча Spectre недолік.

Завдяки криза і Spectre атак шкідливих програм можна обійти пам’яті ізоляції і отримати доступ до конфіденційних даних всіх користувачів.

Швидше за все, криза атак через дефект спостереження у якості CVE-2017-5754, і нападів Spectre поєднання CVE-2017-5753 (варіант 1) і CVE-2017-5715 (варіант 2).

Криза і Spectre варіант 1 можуть бути вирішені з оновлення програмного забезпечення, однак Spectre варіант 2 вимагає мікрокоманд патчі.

Корпорація Майкрософт має умови користувачів Windows програмне забезпечення оновлюється і має вже почали доставляти мікрокоманд патчі.

Перший Spectre мікрокоманд патчі від Intel викликана більш часті перезавантаження та інших проблем нестабільності, компанія розпочала випускати нові оновлення. Перший патчі були для Skylake, то для Kaby озеро та озеро кави, і останніми виправленнями протягом місті Haswell і Broadwell процесори.

Після випробування, оновлення мікрокоманд для виробники пристроїв повинні бути доступні для інших клієнтів, а також.

У той же час Microsoft буде доставити Intel оновлення мікрокоманд на пристрої з процесорами 6-го покоління Intel Core (Skylake) якщо вони працюють версії 10 1709 (падіння творців оновлення), або Windows Server 1709 (сервер ядро).

«Ми запропонуємо оновлення мікрокоманд додаткові від Intel як вони стануть доступними для Microsoft. Ми продовжуватимемо працювати з виробники мікросхем і пристрої, оскільки вони пропонують більше пом’якшення вразливість,” заявив Джон кабелю, програма управління, Windows обслуговування та доставки, директор.

Коли вони почали випускати пом’якшення програмного забезпечення для Spectre і криза, Microsoft попереджає, що через проблеми сумісності антивірус, деякі користувачі не можуть отримати оновлення.

За словами Джона кабелю більшість пристроїв Windows вже продуктів сумісний безпеки встановлені, так що вони не повинні відчувати будь-яких проблем в отриманні патчів.

“Ми будемо продовжувати вимагають, що AV сумісність перевірити, що проводиться перед передачею найновішими оновленнями системи безпеки Windows через Windows Update, поки у нас є достатній рівень сумісності програмного забезпечення а. в.” Кабель сказав.

Intel першого раунду оновлення мікрокоманд викликана нестабільність проблем, корпорація Майкрософт випустила оновлення, які дають змогу користувачам Windows вимкнути Spectre варіант 2 пом’якшення наслідків.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *