Terdot Banking Trojan функції шпигунства можливості

Computer Security News

Terdot banking trojan брав активну участь, з 2016, і тепер це додавання нової функції – шпигунства можливості.

Bitdefender безпеки дослідники повідомили, що творці Terdot покращилися trojan протягом довгого часу, впровадження облікових даних збирання функцій і соціальних медіа рахунок моніторингу функціональність.

Троянський Terdot на основі Зевс код, який стався витік в 2011 році. За минулі роки злочинці додали декілька покращень, таких як використання відкритим вихідним кодом для підміни SSL сертифікати і за допомогою проксі-сервера для фільтр Інтернет-трафіку в пошуках конфіденційну інформацію.

Terdot є комплекс шкідливих програм. Її Модульна структура комплексу ін’єкції та акуратному використанні теми зробити стійкими, поки його програми-шпигуни і віддаленого виконання здібності, зробити це дуже нав’язливим.” BitDefender звіт у повідомленні.

Тепер маніпулювати трафіку на більшості платформ електронної пошти та соціальні медіа інфікувати здатність Троян харчування людина в середині нападів.

Аналізуючи ухилення можливості Terdot трояна, безпеки Експерти відзначили, що загроза має підключення і перехоплення методів.

Як правило через порушення безпеки веб-сайтів хостингу SunDown експлуатувати Kit розповсюджуються Terdot trojan.

Bitdefender експерти зауважив, що хакери поширення банківських через спам-листи з фіктивні PDF піктограма кнопки, яка, якщо обраний, виконує JavaScript-код, який падає шкідливі програми на комп’ютері користувача.

Встановлені на комп’ютері жертви, Terdot trojan завантажує оновлення та команди з C & C сервера та URL так само він надсилає відомості про систему, щоб.

Троянський Terdot також використовується домен алгоритм покоління (DGA).

Terdot йде понад можливості банкір Trojan. Свою увагу на збиранні облікові дані для інших служб, таких як соціальні мережі і постачальників послуг електронної пошти може перетворитися на надзвичайно потужний кібер шпигунства інструмент, що буває вкрай важко виявити і чисті,” Bitdefender дослідники держави.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *