Google оголосив нові інструменти для підвищення безпеки облікового запису

Computer Security News

Вчора, Google представив кілька нових інструментів і механізмів захисту для підвищення безпеки облікового запису. Нові інструменти допоможуть користувачам можливість відновити свої облікові записи, якщо під загрозою.

В даний час хакери компроміс великою кількістю облікових записів користувачів краде їхні імена користувачів і паролі. Таким чином, Google оголосив нові інструменти для підвищення безпеки облікового запису.

Через те, що багато користувачів ще не включений Двофакторна аутентифікація, Google розробила додатковий рівень безпеки під час процесу Логін.

Коли користувачі введіть своє ім’я користувача і пароль на сторінці входу, оцінки ризику працює і Логін є тільки успішним, якщо нема підозрілим. Тим не менш, через оцінка ризику, Google радить користувачам включити JavaScript.

Крім того, компанія заявила, що JavaScript включено за замовчуванням у більшості браузерів, однак, 0,1% своїх клієнтів, він вимкнений. Коли JavaScript вимкнено, оцінки ризиків не вдалося завершити і не вдалося виконати автентифікацію.

Коли користувачі увійти в, інструментом обстеження безпеки яких Google впроваджений минулого року, покращує безпеку свого облікового запису, пропонуючи індивідуальні керівництва.

Компанія має були постійно підвищення безпеки обстеження інструмент і додав захист від шкідливих мобільних додатків на основі рекомендації з Google захист грати. Тепер засіб також дає користувачам змогу видалити свій обліковий запис з пристроїв, вони не використовую більше.

При цьому Google повідомляє користувачів коли сторонні веб-сайти або програми отримують доступ до Gmail і Google контактні дані, він також додадуть Google облікових записів до списку.

Якщо будь-який обліковий запис було зламано, Google забезпечить крок за кроком процес, який допомагає користувачам перевірити настройки безпеки, захисту інших облікових записів, пов’язаний з зламали аккаунт, перевірте, чи фінансової діяльності, щоб побачити, якщо був способів оплати, пов’язаний обліковий запис зловживали і переглянути ці файли у Gmail і Google диск, щоб визначити, якщо вони були доступні або за призначенням.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *