Google може відстежувати користувачів навіть коли їх історію місцезнаходжень вимкнуто

Computer Security News

Ассошіейтед прес повідомили, що кількість Google послуги по Android і iPhone тримати користувачів розташування даних, навіть якщо їх “історію місцезнаходжень” вимкнуто.

Після того, як користувачі відключають “Історію місцезнаходжень” від Google додатків, параметри конфіденційності, вони повинні заборонити зберігання їх розташування даних Google.

Однак, ситуація зовсім інша. AP експерти виявили, що навіть коли вимкнено користувачів історію місцезнаходжень, деякі програми Google автоматично зберігати “штамп часу розташування даних” без будь-яких авторизації.

Google на сторінки з цього питання підтримки держав:

“Можна вимкнути історію місцезнаходжень у будь-який час. З історії місцезнаходжень off, місця, ви йдете більше не зберігаються.”

Що це не так. Навіть з історії місцезнаходжень призупинено, деякі Google застосунки автоматично зберігатиме дані щодо розташування штамп часу не питаючи. (Це можливо, хоча трудомістким, щоб видалити його.)” AP поста говориться наступне.

“Наприклад, Google магазинах знімок того, де ви знаходитесь, коли ви просто відкрити його карти App. автоматичної щоденної погода оновлень на Android телефонів pinpoint приблизно де ви знаходитесь.”

“І деякі пошукові запити, які не мають нічого спільного з місця, як”шоколад печиво чіп”, або”діти науки комплекти,”точно визначити точне широти та довготи — точні квадратний фут- і зберегти його обліковий запис Google.”

Місцезнаходження, отримані за Android смартфон з ‘Історію місцезнаходжень’, вимкнені, щоб створити карту рухів дослідник Gunes Acar використовував Ассошіейтед прес.

Даних, які наносяться на карті містить записи про доктора Acar поїзд коммутіруют на двох поїздок в Нью-Йорку та походи до High Line парк, Челсі ринку, Пекельна кухня, Центральний парк і Гарлемі інших маркерів на карті, а також в Acar домашню адресу.

“На конфіденційність питання впливає на деяких два мільярди користувачів пристроїв, які працюють Google на Android роботі програмного забезпечення і сотні мільйонів користувачів по всьому світу iPhone, які покладаються на Google для карт або пошуку.” каже AP.

Google відповів на AP дослідження з такою заявою:

“є кілька різних способів, що Google травня поліпшенню досвід народний, у тому числі історії місцезнаходжень, Інтернет і App діяльності, за допомогою розташування і через рівні пристрою Розташування служб. Ми надаємо чіткі описи цих інструментів, надійна елементів керування та щоб люди могли вмикається їх і будь-коли видалити їх історії.”

Користувачі можуть перешкодити Google збору їх розташування, вимкніть “Web і App діяльність” налаштування, однак, Google буде тримати зберігання необхідні позначки.

Так чи інакше, користувачі повинні зробити, це йти до їх веб-браузера, а потім до myactivity. google. com, виберіть “Діяльності елементи керування” а потім вимкнути “& App дій у мережі” та “Історію місцезнаходжень” особливості “.

Для Android пристроїв:
Перейдіть в “безпека і розташування”, виберіть “Конфіденційність” і натисніть “Розташування” і перемкніть його.

Для iOS пристроїв:
Google карти користувачі можуть отримати доступ до налаштування → приватність служб і змінити їх розташування настроювання на ‘А за допомогою’ програми.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *