Facebook зібрані Android користувачі дзвінок і SMS даних протягом багатьох років

Computer Security News

Незабаром після скандалу з Кембриджі Analytica Facebook знаходиться під тиском знову. Стало ясно, що соціальні мережі зібрані Android користувачі дзвінок і SMS даних, якщо явно не заборонено.

Останні Facebook питання з Кембриджі Analytica порушено дискусія про соціальні мережі живлення і можливості зловживати ними для кондиціонування політичній діяльності.

У зв’язку з тим, що соціальні мережі мають значну кількість інформації, вони не можуть тільки профіль користувачів але й впливати на їхній вибір. Таким чином, ці платформи може бути небезпечним.

Таких прикладів є самі останні новини про Android користувачі на Facebook. Більшість з них напевно не мають поняття, що після установки програми Facebook Посланник на Android-пристроїв, існує велика ймовірність того, що соціальні мережі було припадати метадані (час початку для кожного дзвінка, тривалість і імені контакту), у тому числі контактів, SMS дані, але не текст і дані журналу викликів принаймні до минулого року.

Facebook Посланник застосування записуватися дані телефонний дзвінок, тільки пов’язані номери, збережені в адресної книги телефону. Це саме такого роду даних, який був збір матеріалів Facebook.

Розуміючи згаданого вище, пару місяців тому, італійський фахівець Simone Margaritelli Написав в блозі на середніх запрошувати користувачів видалення Facebook і Whatsapp з Android пристроїв.

Програміст Ділан Маккей знайшов деякі дані, включаючи журнали дзвінків і SMS-повідомлень в архіві, його скачали (у форматі ZIP) з Facebook.

Професор в університет Х’юстона творчої письмовій формі програми, килимок Джонсон, також зробили те ж тривожні відкриття.

Питання з Кембриджі Analytica дала користувачам іншої точки зору щодо збору даних, Facebook і реальний шлях вони використовують його для.

Facebook представник пояснив, що платформа збирає ці дані для підвищення користувачів.

“Facebook почали явно просити дозволу від користувачів Messenger і Facebook Lite доступу SMS і дзвінка даних” допомогти друзям знайти один одного “після будучи публічно соромно в 2016 над чином обробляються на”opt-in”за SMS послуги. Той повідомлення згадується нічого про збереження даних SMS і дзвінка, але замість вона запропонувала на кнопку “ОК”, щоб затвердити “збереження всіх ваших повідомлень SMS в одному місці.” ”

У на офіційному блозі постFacebook відмовлено збирати будь-які дані викликів таємно, вказуючи, що соціальні мережі ніколи не комерційним дані і що користувачі в повний контроль даних, завантажені на платформі.

“Під час реєстрації для Messenger або Facebook Lite Android, або журналів в Посланник на Android пристрої, вам надається можливість постійно завантажувати ваші контакти, а також історію дзвінків і текстових. “ Facebook блога держав.

“Для Messenger, ви можете або включити його, виберіть” Додаткові відомості “або”не зараз”. На Facebook Lite можливі значення ввімкніть або “Пропустити”. Якщо ви вирішили включити цю функцію, ми приступимо до безперервно увійти цієї інформації, які можуть бути завантажені в будь-який час за допомогою інструмента завантажити інформацію.”

Всі користувачі можуть перевіряти інформацію, зібрану Facebook збирається Facebook Settings→Download копію вашого Facebook data→Start мій Архів.

Зупинити Facebook від завантаження свої контакти на своєму сервері, користувачів Android можна вимкнути функцію завантаження у програмі Messenger. Таким чином всі попередньо завантажені контакти буде видалено.

IOS користувачів не порушені цим питанням.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *