Cryptocurrency Miners продовжувати працювати під час закриття браузера

Computer Security News

Cryptocurrency miners приховані в веб-сайтів продовжує працювати у фоновому режимі, навіть тоді, коли закривається вікно браузера.

Веб-адміністраторів і хакери відзначаючи, деякі JavaScript основі cryptocurrency miners через швидке зростання цін на cryptocurrency. Скрипти експлуатувати ресурси процесора для відвідувачів ПК зі мною Bitcoin або інших cryptocurrencies.

На думку фахівців безпеки існують сайти, які використовувати просту техніку, щоб тримати їх cryptocurrency, гірничо-рудне JavaScript під радаром і таємно працює у фоновому режимі, навіть тоді, коли закривається веб-переглядач.

Найчастіше скрипти використовують в якості альтернативних Монетизація моделі на банерну рекламу. Вони здатні видобутку на cryptocurrencies, поки відвідувачів на їхній сайт і сипучих доступ до процесора комп’ютера та пов’язані ресурси під час закриття вікна.

Методика використовує приховані pop-under вікно браузера якого відкривають вікно видобутку, відповідає за панель завдань і ховається за годинником на комп’ютері Windows корпорації Майкрософт. Приховані вікно використовується для запуску код криптографічного шахтаря споживає цикли процесора та живлення від на комп’ютер відвідувача, поки він не помітити вікна і закрийте його.

“На фокус у тому, хоча видно браузер вікна закриті, те, що приховані той, який залишається на відкрив. Це пов’язано з поп під які розміри, щоб вписуватися прямо під панелі завдань і ховається за годинник.” читає блог безпека.

“Прихованого вікна координати відрізнятися в залежності від кожного користувача роздільну здатність екрана, але Додержуйтеся такого правила:

  • Горизонтальне положення = (поточного екрана x резолюції)-100
  • Вертикальне положення = (поточний y роздільну здатність екрана)-40

Якщо тему Windows дозволяє прозорості на панелі завдань, ви можете зловити a заглянути за ізгоїв вікна. В іншому випадку, щоб викрити його можна просто змінити розмір панелі завдань і вона буде чарівно поп-його назад up.”

Цей метод є простий і ефективний, важко бути визначені і можуть оминати більшість блокування реклами. На думку експертів cryptocurrency miners запустити від криптографічного видобутку двигуна під егідою Amazon веб-серверів.

“Такого роду pop-under розроблений, щоб обійти adblockers і набагато важче виявити через як спритно він приховує себе. Закриття веб-переглядача “X” більше не є достатньою.” посада триває.

“Користувачів більше технічних буде потрібно запустити диспетчер завдань, щоб переконатися, немає не реліктові запущені процеси браузера і припинити їх. Крім того, панель завдань все одно будуть з’являтися іконка браузера з невеликим підсвічування, із зазначенням, що програма виконуватиметься.”

Залишатися під радаром, код cryptocurrency miners фрагментів у прихованих браузер підтримує поріг використання процесора до середнього рівня. Сценарії роботи на останню версію Google Chrome веб-браузер працює на найновіші версії Microsoft Windows 7 і Windows 10.

Користувачів ПК можна помітити шахтаря windows, дивлячись на будь-який браузер windows на панелі завдань або запуск диспетчера завдань на свій комп’ютер, щоб переконатися, що немає не запущені процеси браузера, які споживають CPU ресурсів.

Web браузер розширення ні монета може блокувати браузер cryptocurrency miners автоматично, проте, ні монета не підтримує Internet Explorer, Microsoft Edge і Apple Safari ще.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *