CDOT завершує роботу комп’ютерів знову через вимагачів інфекції

Computer Security News

Колорадо Міністерства транспорту агентство вимикається 2000 комп’ютерах з-вимагачів інфекції.

SamSam вимагачів вражав комп’ютери на на CDOT в другий раз на два тижні. На жаль, другий напад стався під час агентство ще не відновився своїх систем перший вразив.

Після вивчення перша хвиля інфекції, експерти показав, що заражених системах під керуванням ОС Windows і McAfee антивірусне програмне забезпечення.

“Вісім днів в вимагачів атаки, інформаційні технології посадових виявлені більш шкідливих діяльності на кафедрі Колорадо транспортування комп’ютерних систем четвер”. опублікувати на веб-сайт 9news.com держав.

“Прес-секретар губернаторстві інформаційної технології каже, що це зміна ж вимагачів, що вражав комп’ютери останнього тижня, коли злочинці зажадав Bitcoin оплати в обмін на вивільняючи ПЗ.”

На думку дослідників приблизно 20% від комп’ютерів, які були інфіковані перший шкідливих атак було відновлено коли варіації Samsam вимагачів потрапили в CDOT вдруге. Тепер всі заражених систем були паралізовані ще раз.

“Варіант SamSam вимагачів просто постійно змінюється. Інструменти, які ми маємо в місце не працює. “Це попереду наші інструменти. Бренді Сіммонс, прес-секретар держави у Office інформаційних технологій, Денвер повідомлення свідчить.

Атака вимагачів змусили співробітників в CDOT відмовитися від використання комп’ютерів і дані вводу за допомогою пера і паперу.

CDOT прес-секретар Емі Ford заявив, що вимагачів атаки не впливає будь-яких будівельних проектів, знаки, мінлива дошках або “Критичне трафіку операцій”.

Колорадо національної гвардії і ФБР працюють, щоб відновити нормальну роботу.

“Співробітників були замовлені закривати від своїх комп’ютерів, поки не знайшов джерело проблеми. Мережі, було відключено від Інтернету на даний момент, і багато співробітників працюють на ручку і папір системі.” на сайті говорить.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *