Amazon веб-служб запускає нові інструменти для захисту клієнта

Computer Security News

Вчора Amazon Web послуги (AWS) оголосила про запуск нових інструментів і служб для поліпшення безпеки користувача. Інструменти допоможуть клієнтам користуватися приватним сертифікатами, управляти їх брандмауерів і безпечно зберігати облікові дані.

Одним з нових послуг називається приватних сертифікат (ЦС). Вона є частиною AWS менеджер сертифікат (ACM) і дозволяє клієнтам AWS використовувати приватні сертифікати без необхідності використання спеціалізованих інфраструктури.

Тепер розробники можуть надати приватним сертифікати кілька API викликів, хоча адміністратори надаються централізоване управління і аудиту можливостей, включаючи списку відкликаних сертифікатів (CRL) і сертифікат створення звітів. Приватні Каліфорнія основі солідарної модель ціноутворення.

Менеджер секрети AWS створений, щоб полегшити користувачам зберігати, розповсюджувати та повернути свої секрети, включно з обліковими даними, паролі та ключі API. Зберігання та пошуку секрети може бути зроблено через API або AWS інтерфейс командного рядка (CLI), у той час як стандартної або користувацької функції AWS лямбда надати можливості для ротації облікові дані.

“Раніше, клієнтами, які необхідно підготувати і підтримувати додаткову інфраструктури виключно для секрети управління, яка може нести витрати і ввести непотрібні складності в систем,” старший технічного Євангеліста в AWS Рендалл полювання, сказав.

Менеджер секрети AWS доступний у нас Сходу і заходу, Канада, Південної Америки і більшість з ЄС та Азіатсько-Тихоокеанському регіонах. Це коштує $0,40 на місяць за секрет а $0,05 за 10000 API викликів.

Менеджер брандмауер AWS створюється для спрощення адміністрування AWS WAF web застосування брандмауерів через кілька облікових записів і ресурсів. Адміністратори можуть створювати політики і налаштувати правила брандмауера і вони автоматично застосовуються до всіх програм, незалежно від того, які області вони відбулася дюйма

“розробники можуть розробляти і новаторів можна інновацій, а команда безпеки отримує здатність реагувати швидко, рівномірно і глобально потенційних загроз і фактичні атак,” заявив головний Євангеліст для AWS, Джефф Барр.

Гості з AWS щит розширений можуть отримати новий менеджер брандмауера на ніяких додаткових витрат, у той час як інші користувачі стягується щомісячна плата за кожного політики в кожному регіоні.

Крім того, Amazon додала підтримку для шифрування даних під час транзиту для на Amazon пружні файлової системи (EFS) – файлова система, створена для хмарних застосунках, які вимагають спільного доступу до даних на основі файлу. Підтримка шифрування даних у стані спокою вже доступні.

Із запуском нової EFS змонтувати Допоміжна програма, Amazon зробили простіше для користувачів, щоб здійснювати шифрування даних в дорозі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *