Adobe Flash вразливість нехай хакери інсталювати зловмисне програмне забезпечення на комп’ютерах

Computer Security News

Як правило Adobe Flash гравця, можна описати як дефект через його недоліки безпеки і той факт, що Adobe не патча них так швидко, як вони повинні.

Останні новини, які Reuters повідомляє, просто тому, що Adobe дозволяє хакерам установці шкідливих програм на вашому комп’ютері. Зловмисні програми було знайдено “Лабораторії Касперського”, і він називається FinSpy або FinFisher, який зазвичай використовується для спостереження правоохоронними органами.

На думку політологів, що встановилися через Adobe Flash вразливість впливає на всі застарілих Linux, Mac, Chrome OS та Windows комп ‘ ютерів.

“Лабораторія Касперського” у звіті про безпеку стверджує, що компанія була активно відстеження хакера групи під назвою BlackOasis, яка зуміла посадити зловмисного програмного забезпечення на комп’ютерах з допомогою уразливість системи безпеки в Adobe Flash гравця плагін, перш ніж підключати тих комп’ютери до серверів в Нідерландах, Швейцарії або Болгарії.

BlackOasis використовує FinSpy цільової організації Об’єднаних Націй чиновники і близькосхідної політиків, а також регіональних кореспондентами активістів та опозиції блогерів. Тим не менш, жертв хакера групи вже зареєстровані у Великобританії, Росії, Африки, Іраку, Ірану і Афганістану.

Раніше цього року, Adobe Systems сказав, що вони б покласти їх уразливі Adobe Flash гравця плагін спати добре більше двох років, у 2020 році. Тим не менш, до цього час, користувачі надалі буде вразливим до кібер-атак і шкідливих програм, як FinSpy. Таким чином, Adobe команда повинна зробити зусилля, щоб тримати його програмне забезпечення постійно оновлюється.

Компанія вже випустила оновлення безпеки, щоб вирішити проблему, дозволяючи хакерам інсталювати зловмисну програму, яка позначилася на популярних Google Chrome, Microsoft Edge і Internet Explorer веб-браузерів. Тим не менш, користувачі повинні також переконатися, що вони тримають свої застосунки та операційних систем оновлюються у всі часи.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *