Як для видалення процесу Диспетчер Windows (32 біти) | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Диспетчер процесів Windows (32 біти). Це керівництво видалення Windows процес менеджер (32 біти) працює на всіх версіях Windows.

Диспетчер процесів Windows (32 біти) належить до найгірших можливих типу cyber вірусів. Це троянський кінь. Ви, ймовірно, знайомі з троянів Жахлива репутація, і якщо ви ще не розглядалися такі шкідників, перш ніж, тепер ви збираєтеся зрозуміти, чому вони так боялися. Троянські коні неймовірно руйнівних і процес Диспетчер Windows (32 біти) не є винятком. Виходить вашої системи і повним і абсолютним мовчки, і це може бути досить довгий час, перш ніж ви навіть зрозуміти, що саме там. Там деякі ознаки, хоча, але ви повинні платити дуже пильну увагу до комп ‘ ютера для того, щоб заплямувати їх.

Наприклад, повільний продуктивності ПК. Троянські програми використовують багато ресурсів ПК і зайняти багато процесора, пам’яті, яка значно сповільнюється ваша машина. Вона бореться з виконанням нормально. Він вилітає і часто перезавантажується. Ваш браузер заморозити. Підключення до Інтернету стає нестійким, і т. д. Якщо ви помітили вашого ПК, веде себе наступним чином, то цілком можливо, що у вас є Троян на борту. Зрозуміло, його негайного видалення повинен бути вашим головним пріоритетом. Чим раніше ви позбутися від нього, тим краще. Нам довіряють, затримки призводять до жалю.

Троянів є шпигунів. Вони запрограмовані контролювати все, що ви робите і запишіть його. Диспетчер процесів Windows (32 біти) робить те ж саме. На шпіонаж починається, як тільки шкідниками slithers у вашій системі. Він використовує ваш браузер шпигунства пристроїв і бачить, все, що ви робите. Потім, коли вона вважає, що вона зібрала достатньо даних, він надсилає його все, щоб шахраї за ним. Однак, є те, що ще гірше.

Використовується комп’ютер оплачувати рахунки онлайн або для онлайн покупки? Більшість людей робити. Якщо ви особливо нещасні, диспетчер процесів Windows (32 біт) може навіть вкрасти особисто ідентифікувати та фінансові деталі. Уявіть собі, що може статися, якщо ті, в кінцевому підсумку в руки злочинців. Ви можете легко жертвою фінансової аферою або навіть крадіжки ідентифікаційної інформації. Крім того, за допомогою вашої машини стає реальною проблемою.

Диспетчер процесів Windows (32 біти) їдалень з системного реєстру, без дозволу. Це додає або видаляє записи від нього, змінює важливі системні файли і повністю шкоду іншим. В результаті ваших додатків не працює належним чином, якщо на всіх. А також зачіпаються вашої діяльності в Інтернет. Trojan захоплює своїх веб-переглядачах, впроваджує їх з купою дратівливих оголошень і дозволяє переспрямування до shady сторінок на кожному кроці.

В основному, з процесу Диспетчер Windows (32 біти) на борту, за допомогою вашої машини стає нездійсненним завданням. Ну, ви можете використовувати його, але ви постійно потраплятиме шкідливе програмне забезпечення та конфіденційності ризику. Крім того, Trojan служить backdoor інші інфекції, і його можуть заразити ваш комп’ютер зловмисне програмне забезпечення, більше в найкоротші терміни. Якщо це станеться, ви отримаєте поразку. Ваша машина не зможе утримати і вона буде ламатися на хороше. Видалити Trojan, хоча ви все ще є шанс.

Як введіть Диспетчер процесів Windows (32 біти)? Один з найпопулярніших і як і раніше ефективна інфільтрації методів, троянів, на яких використовуються є спамом. Хакери вкласти шкідника здавалося б законним повідомлення, які вони відправити безпосередньо у папці «Вхідні». Відкривши її, інфекція парадів у. Це все, що потрібно. Є немає дозволу питання або встановлення процесів. Один клік є все, що потрібно для інфекції отримати дюйма

, будьте обережні з повідомлення електронної пошти від невідомих відправників. Не поспішати з відкриваючи їх до підтвердження адреси електронної пошти відправника. Якщо щось виглядає підозрілою, негайно видалити повідомлення. Шахраї Моліться за ваших недбалості. Він відкриває двері вашого ПК до шкідливих програм. Пильність закриває ці двері. Вибирати мудро який з них ви будете надавати.

Диспетчер процесів Windows (32 біти) видалення

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Диспетчер процесів Windows (32 біти) з комп ‘ ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *