Як видалити Zokeweri.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Якщо в Zokeweri.com веб-сайт постійно з’являється на екрані, кожен раз, коли ви відкриваєте браузер, це означає, що комп’ютер вже не рекламне програмне забезпечення безкоштовно. Цей паразит може викликати серйозні неприємності, якщо залишити в бродять безкоштовно. За реклами запрограмований на рояться вас в рекламні змісту, прагнучи зробити вас натисніть. І підвищити свої шанси на успіх, він буде шпигувати за вас. Кожен рух, ви робите онлайн буде контролюватися цей неприємні шкідників. Він дізнається, які сторінки ви хотіли відвідати, і те, що ви швидше за все, введіть в пошуковій системі. Шляхом збору ці дані, за реклами буде здатна забезпечити цільової реклами, яка буде дуже привабливою для вас.

За кожен клік здійснюються такі реклами платять паразита. Але справа в тому, що немає ніякого способу дізнатися, де такі перенаправляє призвести до. Цим злом робота, щоб генерувати стільки оголошень, можливо, не піклуючись, якщо вони призводять до захищених сторінок. Маючи рекламне програмне забезпечення на вашому комп’ютері означає що це не тільки ваша особиста інформація під загрозою, але браузер також страждають тяжкі наслідки, що робить його не в змозі виконувати зазвичай.

Рекламне програмне забезпечення зазвичай поширюється через спам-повідомлень і вкладень, а також програмного забезпечення комплектації. В даний час щоб отримувати спам повідомлення не є незвичайні речі. Але це важливо для користувачів, щоб знати, що такі листи, швидше за все, нести небезпечні паразитів, які будуть спрямовані на заразити комп’ютер. Якщо ви отримали такі повідомлення, рекомендовано, щоб видалити їх. Деякі повідомлення можуть вимагати, щоб бути надіслані з здавалося б, надійні компанії, як, наприклад, Amazon, eBay, PayPal, і т. д. Розумні речі робити, було б порівняти за цією адресою до одного з офіційних сайтах. Якщо немає не матчу, це впевнені, що таких повідомлень є шахрайськими, а видаліть їх з вашої папки “Вхідні” як можна швидше.

У випадках встановлення програмного забезпечення на вашому комп’ютері ми настійно рекомендуємо нашим читачам зупинити свій вибір на власний режим установки, так що будь-які приховані програми чи додатки стають видимими для них, щоб скасувати вибір такого вмісту. Шкідливих програм, як відомо, замаскувати себе як додаткове програмне забезпечення, яке в іншому випадку буде невидимим, ви повинні вибрати швидкість монтажу замість цього. Інші засоби adware розподілу включають shady посилання та оголошень, torrent файли і підроблені оновлення запити.

Не хвилюйтеся, поява в Zokeweri.com веб-сайті не означає, що ваша вся система була інфікована. Adware тільки нападу веб-браузерів. Однак, це не означає, що ви повинні ігнорувати загрози взагалі. Цей паразит-це нічого, але нешкідливий. Вона може принести багато проблем свій шлях. Інші Типові симптоми, які слідують після успішного adware вторгнення включають, але не обмежуючись повільний інтернет, відставання, повільно учасниць дослідження часу у браузері, а також він починає аварії і заморозити на регулярній основі.

Навіть якщо ви намагаєтеся ігнорувати всі оголошення, які кинули свій шлях паразита, це не означає, що вашу проблему вирішено. За реклами лише отримати більш агресивними і змінити свою тактику. Якщо ви хочете, щоб захистити вашу особисту інформацію від потрапляння в руки злочинців, ви повинні діяти проти боротьби зі шкідниками! Своєчасний відвід Zokeweri.com adware якщо єдиним рішенням для вас, щоб повернутися до безпечних і безкоштовне досвід перегляду.

Zokeweri.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Zokeweri.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Zokeweri.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *