Як видалити ZAODZ9.EXE (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити ZAODZ9.EXE. Це керівництво ZAODZ9.EXE видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Це сторінка, ZAODZ9.EXE вам знайомі? Бачачи цей сайт весь час, це погана новина. Це є чіткою ознакою того, що те, що кібер-інфекції на вашій машині. Ви інфіковані викрадач браузера. Це вірно. Викрадач вже встигла ковзати себе у вашій системі і це є в даний час його псування з тіні. На ZAODZ9.EXE на дисплей є його спосіб cluing вас. Він використовує сайт як лицьова ховаються за. Для вас Однак, ця сторінка дисплей є великий, попередження неоновий знак, який говорить “ВИКРАДАЧ”.

Прислухалися до цього попередження. Не варто недооцінювати загроза позує цієї інфекції. Це може здатися не як небезпечні, але це не нешкідливі, або. Існує немає такого поняття, як нешкідливий вірус. Таким чином, не думаю, що викрадач буде корисним для вас. Він не буде. Вона приносить з собою нічого, крім питань, що ростуть в цифрах і серйозність, як час проходить. Таким чином, не витрачайте свій час. Знайти, де ховається неприємні інфекції і видалити його негайно. Якщо ви цього не зробите, це приведе деякі необоротні пошкодження. Не дозволити подібного трапитися. Чим раніше ви позбутися від нього, тим краще. Не відкладайте! Закон!

Після успішної установки цей паразит робить повний безлад вашої діяльності в Інтернет. Він захоплює ваш браузер і дозволяє переспрямувати вас кожен раз, коли підключення до Інтернету. Ви змушені відвідати численні дуже підозрілим на вигляд сторінки весь час. ZAODZ9.EXE, звичайно, тому біля керма. Цей сайт стає ваш онлайн постійним супутником. Ви бачите його скрізь. Крім того, він навіть замінює пошукової системи та домашня сторінка за вашою спиною. Але це ще все. Покращення перетворюється на кошмар. Ви не можете веб-серфінгу, не піддаючись на кожному кроці. Завдяки викрадач ви також бомбардуванні з купою дратує рекламних роликів. Вони охоплюють весь екран, і не важливо, що ви робите, вони не піти.

Уявіть собі, отримати будь-яку онлайн робота в таких умовах. Це неможливо. Не тільки це, хоча. Ви також постійно піддаються ризику шкідливих програм. Викрадач ховає ви з пошкоджених реклами, посилання і сторінки, і якщо ви клацніть на одній з них, ви автоматично завантажувати більше інфекцій на ПК вже інфіковані. Ваш клік дорівнює вашого дозволу для вірусних вступити. Якщо ви не уважні, буде заражено вашій машині зі погроз, в одну мить і після цього, вона не зможе триматися за набагато довше. Це в кінцевому підсумку повністю зруйнувати і стати непридатним для використання. Не сидіти склавши руки чекає, щоб це відбулося. Скористайтеся нашим гідом докладні видалення в кінці цієї статті і видалити викрадач назавжди. Не думати двічі про це. Шкідника є зловмисним, він не має місця у вашій системі.

Як ви заразитися з цього викрадач? Він не відображається, як ніби помахом чарівної палички хоча здавалося б його. Шкідника не можна ввести систему без вашого дозволу. Це як і раніше програми, і вона повинна бути установлена. Іншими словами, він повинен добре, щоб отримати. Ось чому вона просить за це, але в sneakiest способом. В іншому випадку вам буде заперечувати доступу. Одним з найбільш часто використовуваних методів, називається freeware комплектації.

Відтепер під час інсталяції програми, вибрати власні параметри майстра інсталяції. Вони дають вам повний контроль, у той час як основні параметри автоматичного. Можна перевірити весь комплект додаток від app, а також зняти всі додаткові програми, які, ймовірно, інфекцій і на порозі вашої машини. Хто видалить усі. Мало додатковий час і увагу проходить довгий шлях і заощаджує вам купу проблем у майбутньому.

ZAODZ9.EXE деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити ZAODZ9.EXE з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *