Як видалити Z-results.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Z-results.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Z-results.com. Це керівництво Z-results.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо Z-results.com переадресацію, це буде означати, що браузер викрадач знайшов свій шлях на вашому комп’ютері. Вам цікаво, що він робить? Викрадачі мають можливість змінити настройки браузера, а також отримати особисту інформацію, таку як web історії і звички, пошукових запитів, кращим посилання і навіть паролі Логін повноваження, номери кредитних карт, і т. д. Більшість ця інформація використовується для того, щоб генерувати тип вмісту реклами, які користувач, швидше за все, натисніть на. Це робиться з єдиною метою – створення доходів PPC (оплата за клік).

Інші симптоми інфекції викрадач є змінена Домашня сторінка, пошукова система і нові вкладки сторінок, які мають намір переспрямувати прямо на сайті Z-results.com. Шкідливі програми досліджень з’ясував що браузер викрадачів, як відомо, щоб бомбардувати екрана з нав’язливим оголошень і спливаючих вікон. Жертв цієї зловмисне програмне забезпечення може також помітити, що незнайомі панелі інструментів, додаткові компоненти та розширення було встановлено на свій браузер без їх відома або згоди.

Є багато способів для ПК, щоб отримати проникли викрадач браузера. Деякі з найбільш поширеним засобом поширення, спам-повідомлень і вкладень запитів підроблені оновлення, вільного програмного забезпечення розшарування, torrent файли, сумнівні посилання і оголошення та більше. Якщо ви хочете, щоб уникнути таких потенційної інфекції шкідливого програмного забезпечення, є кілька речей, які ви можете зробити. Не рекомендується, відкриття будь-які повідомлення електронної пошти від невідомих відправників.

Remove Z-results.com
The Z-results.com Virus

Спам-повідомлень і вкладень часто призводять до вірусної атаки. Якщо ви завантажити програмне забезпечення через Інтернет, ви завжди повинні вибрати для настроюваного типу установки, таким чином, щоб мати контроль над якого роду програм може мати доступ до вашого комп’ютера. Таким чином ви можете просто зніміть виділення будь-яких небажаних програмне забезпечення, яке ви знайдете підозрілі або ніколи не призначений для установки в першу чергу.

Браузер викрадачів не вважаються дуже небезпечно тому, що в основному вони атакують ваш екран з великою кількістю реклами, спливаючі вікна, ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції та купони, fake запитів оновлення, блимає, повідомлень тощо. Але позаду ця реклама може приховати небезпечних загроз як троянських вірусів, хробаків або вимагачів!

Ви не хочете до подальшого наражають комп’ютер на ризик, чи не так? Такі сумнівних перенаправляє можна відкривати бекдори хакерів та дати їм доступ до Ваших персональних даних, які вони можуть вибрати поділитися для отримання прибутку іншими третім особам. Якщо ви не хочете, що станеться з вами, теж, продовжуйте читання цієї статті та дотримуйтеся інструкцій нижче для того, щоб видалити цей браузер викрадач з вашого комп’ютера.

Z-results.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Z-results.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Z-results.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *