Як видалити Your Package Tracked Now (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Your Package Tracked Now

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Your Package Tracked Now. Це керівництво Your Package Tracked Now видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ми купуємо онлайн? Хто ми жартуємо? Звичайно, ви робите. Всі магазини онлайн в даний час. Інтернет-торгівля стала частиною нашого життя. Для деяких людей це навіть наркоманії. Тим не менш ми всі хочуть знати, саме коли те, що ми замовили буде доставлено. Ми хочемо, щоб мати можливість відстежувати їх будь-який час. Ми хочемо, щоб побачити, якщо вони були відвантажені, коли вони були відвантажені, і як вони рухаються уздовж каналу логістики.

Ну, Your Package Tracked Now стверджує, щоб допомогти вам отримати відповіді на всі ці запитання. Він обіцяє допомогти вам відстежувати ваші пакунки, але він їх не задовольнить. Програма відстає на кожне слово, що він робить, просто тому, що це не те, що він декларує. Your Package Tracked Now є браузер викрадач, замаскованого під корисні програми лише, щоб ви тримати його на борту. Чи не попадіться в цю пастку. Подивитися парк дим і дзеркала і побачити утиліта для того, що він насправді. Інфекція. Як тільки ви визначити його на комп’ютері, видалити відразу. Чим довше він залишається, тим гірше отримує ваш скрутного становища. Не соромтеся. Your Package Tracked Now повинен піти!

Так само, як будь-який інший браузер викрадач там, Your Package Tracked Now робить повний безлад вашої діяльності в Інтернет. Один раз в, вона починається, роблячи різні несанкціонованих змін в настройках. Він замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах за вашою спиною. Він впроваджує ваш браузер з незліченних рекламні ролики. Це змушує їх переспрямувати вас на кожному кроці. Це кошмар. Ви не можете зробити одну онлайн пересуватися без шкідників, бути там, щоб турбувати вас. Уявіть собі, отримувати будь-якої роботи в таких умовах. Це неможливо. Весь екран повністю покриті банери, купони, угоди, пропозиції, в текстах, відеооголошення, гіперпосилання, і т. д. Навіть сторінок, який колись безкоштовне, тепер важкий на рекламу.

Remove Your Package Tracked Now
The Your Package Tracked Now Virus

Що ще гірше, що ці рекламні ролики рости в цифрах і стають все більш і більш агресивними з кожним днем. Вона стає неможливо знайти що-небудь ви шукаєте онлайн. Відео також отримати призупинено для перерв незвично довго, рекламні ролики. Під час спроби завантажити сторінку, додаткові вкладки відкриті і в кінцевому підсумку відвідують сайти, які, без сумніву, шкідливі. Майте на увазі, що якщо вам трапиться натисніть на неправильному оголошення або сторінки, може інсталяції ще більше шкідливих програм на вашій машині.

З Your Package Tracked Now викрадач на борту ти завжди одного кліка від інфекцій. Шкідника ефективно руйнує ваш досвід онлайн і викликає машина underperform і аварії на щоденній основі. Не миритися з цим, але видалити порушник назавжди. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і попрощатися з цієї зарази. Чим раніше ви позбудетеся від, тим краще для вас і вашого комп’ютера.

Як ви застрягли з Your Package Tracked Now? Один з найбільш правдоподібною сценарії є, що викрадач прибув пакетні до іншої програми, які ви встановили на вашому комп’ютері. Комплектації метод є досить популярним серед хакерів, тому що це дуже ефективним. Тим не менш це тільки ефективний через користувачів. Більшість людей, як правило, кинути обережності на вітер, коли вони інсталювати програми для того, щоб завершити встановлення швидше. Це величезна помилка. Якщо ви хочете захистити ваш комп’ютер, ви повинні звернути увагу. Не поспішайте, але потрібен час, щоб читати те, що ви погоджуєтеся. Не сказати “так” не прочитавши умови. Іноді вони ховаються в оману морозів, і якщо ви згодні з тим, ви буде шкодувати про це пізніше.

Your Package Tracked Now деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Your Package Tracked Now з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Your Package Tracked Now з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *