Як видалити Your Mini Truetest (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Your Mini Truetest

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Your Mini Truetest. Це керівництво Your Mini Truetest видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Your Mini Truetest є шкідливих додатків, яка підпадає під егідою adware. Таким чином, це не корисно і надійні програми, що рекламується бути. Це інфекція, і ви повинні видалити його з вашого ПК якомога швидше. Це не повинно було бути корисними для вас у будь-якому випадку. Він стверджує, що показати вам кращі онлайн пропозицій і тим самим допомогти вам заощадити гроші. Ну, що ви думаєте. Це брехня. За реклами по суті, показує вам тонн оголошень, угоди, пропозиції та купони, але не можна підвищити ваш досвід покупок в Інтернеті. Це, щоб допомогти шахраїв заробити дохід pay-per-click. Саме з цієї причини, рекламне програмне забезпечення буде створено в першу чергу. Хакери використовувати його, щоб збільшити веб-трафіку на конкретної сторінки, так що вони можуть заробити гроші через систему pay per click маркетингу. Однак, це буде коштувати вам. Вони використовують вас своїм спонсором. Кожен з ваших кліків наповнює кишені. “Чому б я натискаю?” запитаєте ви. Звичайно, ми радимо Вам не робити, але це не так просто.

На adware це підлий. По-перше, це повінь ви з роликів на щоденній основі. Кожна сторінка відкривається є важким на оголошення. Крім того, ці оголошення з’являються так несподівано добре під курсором миші так що ви клацніть будь-якому випадку. По-друге, шкідниками показує, рекламні оголошення, які вам сподобаються. Таким чином, він знає, що ви будете бути принаймні спокуса натисніть. Як це знати, що вас цікавить, хоча? Ви не будете, як це, але інфекція вивчає ви. Це шпигунів на вас і контролює кожен онлайн рух, що ви робите. Вона знає, які сторінки ви відвідуєте, те, що ви шукали, те, що ви маєте закладки сторінок, попередньо інфекції історії переглядів, тощо

Remove Your Mini Truetest
The Your Mini Truetest Virus

потім на рекламне програмне забезпечення використовує цю інформацію для адаптувати оголошення, що буде іскру вашої зацікавленості. Досить розумний, чи не так? Але це ще все. Натиснувши на рекламу ви є не тільки допомагає кіберзлочинців. Ви також є піддаючи себе шкідливих програм. Ви не можете вірити, що-небудь шкідника показує вам. Більшість його пошкоджено і призводить до інфекції. Якщо ви хочете, щоб заповнити вашу машину з більш паразитів, видалити з adware зараз. Тільки тоді оголошення зникне повністю. Не соромтеся. Знайти, де інфекція ховається і зніміть її. Чим швидше, тим краще.

Your Mini Truetest також представляє ризик для вашої конфіденційності. Ми вже говорили, що шкідника шпигунів на вас, щоб знайти симпатій і переваг. Але немає ніякої гарантії, що ваші звички перегляду, єдине, що він контролює. Він може отримати свої руки на особисто ідентифікувати і фінансових облікових даних як добре. І зрозуміло, все, що в рекламне ПЗ має доступ до, хакери мають доступ до. Не дозволити подібного трапитися. Може стати жертвою для фінансових афера або навіть крадіжки. Видалити з adware з вашого комп’ютера. Говорячи про ваш комп’ютер, вона також страждає. Завдяки паразита він починає underperform і часто аварії. Ваш браузер заморозити час від часу. Зруйновано всю роботу, і ви не можете знайти все, що ви шукаєте. Не миритися з цим. Скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті і відновити контроль над веб-перегляду.

Як зробив Your Mini Truetest введіть? Як правило рекламного по твори покладатися на пакети отримати в непоміченими. Комплектації техніка є дуже популярні серед злочинців, в основному тому, що користувачі, як правило, кинути застереження у вітер при установці програми. Не робіть цього. Не піддатися неуважності. Замість цього, бути дуже уважним. Уважно прочитайте умови і вибрати власні параметри майстра інсталяції замість основні з них. Вони дають змогу бачити всі додатково додається програм у пакеті є близько повинен бути встановлений на борту. Крім того, ви можете вибрати тільки поки їм, що ви повинні. Частіше за все вони зловмисних, і якщо вам потрібна їм будуть завантажені їх в даний час. Не дозволяйте хакери обдурити вас. Ви знаєте краще!

Your Mini Truetest деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Your Mini Truetest з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *