Як видалити Yearstarter.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Yearstarter.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Yearstarter.com. Це керівництво Yearstarter.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Yearstarter.com сторінка є передвісником погана новина. Побачивши цього сайту кожен раз, коли підключення до Інтернету, це означає, що ви інфіковані adware паразита. Зайве говорити, ви повинні прийняти негайні дії, щоб видалити його. Рекламного по твори не роблять приємним орендарям. Навпаки. Всі вони роблять це зіпсувати ваш онлайн досвід, розкриватиме вам шкідливих програм і поставити під загрозу конфіденційність. Питання безпеки, без сумніву, найбільша проблема, ви будете стикатися.

Див, Yearstarter.com запрограмований на шпигунів за тобою. І це саме те, що він робить. Вона стежить за кожним вашим кроком і збирає стільки даних, як це можливо. До їх складу можуть входити email адрес IP-адреси, імена користувачів, паролі, пов’язані з браузера історії тощо. Але не думаю, що облікові дані особисто ідентифікувати і фінансових поза її досяжності. Вони не є. Особливо, якщо ви використовуєте вашу машину оплачувати рахунки онлайн або для покупки онлайн.

За реклами може отримати свої руки на ваші особисті дані і якщо це так, вважають, що надсилаються все, щоб шахраї за ним. Ви думаєте кіберзлочинців кращих людей мати доступ до вашого приватного життя? Звичайно, не. Таким чином, не дозволяйте їм. Видалити з рекламного програмного забезпечення як можна швидше. Після того, як ви помітили, що постійна присутність Yearstarter.com сторінки, виконайте дії, щоб видалити інфекція, яка змушує його на вас. Чим швидше, тим краще.

Remove Yearstarter.com
The Yearstarter.com Virus

Як ми вже говорили, конфіденційності ризику є найбільшою проблемою, але це не єдиний. Шпигунстві на вас є те, що за реклами чи за вашою спиною, у повному мовчанні. Але шкідника також робить речі, які ви помітите, дуже багато. Наприклад, вона впроваджує всіх ваших браузерах з численними дратівливих спливаючих рекламних оголошень. Кожен раз, коли ви спробуєте, серфінгу в Інтернеті, ви отримаєте перерваний банери, угод, акції, купони і майже кожен інший тип оголошення там. Майте на увазі, що ці ролики не призначені для підвищення вашого онлайн покупки, або що-небудь. Вони є надзвичайно ненадійні. Хакери дають змогу створювати веб-трафіку і отримати pay-per-click доходів, отже, вони не можна довіряти. У самому справі, якщо випадково або навмисно натисканні на пошкоджених оголошення (а багато хто з тих) ви завантажити більше шкідливих програм на вашому комп’ютері.

Ви повинні розуміти, що браузер не є безпечним, доки залишається за реклами. Ви постійно піддаються інфекції. І не тільки від реклами. Завдяки інфекції ви також перенаправляються тонн підозрілі сторінок як Yearstarter.com. Ви отримаєте до точки, де ви уникнути, використовуючи власний ПК через нескінченних махінаціями. До речі, комп’ютер також страждає ввічливості до за реклами. Це заразом пригальмовує і стає млявою. Ваш браузер також може заморозити час від часу. Прислухатися до порад експертів і позбутися від Yearstarter.com adware зараз. Використовувати нашим видалення гідом нижче, щоб допомогти вам зробити так вручну.

Як тільки ви чистите вашого ПК, переконайтеся, що він не заразитися знову. Питання тут в тому, як це рекламне вдалося отримати першу чергу? Ми припускаємо, що ви не завантажити його. Принаймні, не за призначенням. Правда в тому, що цей тип інфекції прив’язано до шукати схвалення на їх внесок. Вони потребують вашої “Гаразд” увійти. Ви пам’ятаєте, що просять і погодившись на це? Імовірно, ні. Це тому, що паразити використовує хитрі тактики, щоб обдурити вас.

Наприклад, Yearstarter.com приховує позаду freeware розшарування або пошкоджені sites/ links/ оголошень. Вона претендує оновлення програми або буде відіслано до вас у вигляді здавалося б законним електронної пошти. Якщо ви хочете, щоб тримати комп’ютер безкоштовно інфекції, ви повинні звернути увагу. Більше уваги. Хакери покладатися на недбалість, щоб обдурити вас. В іншому випадку, можна виявити порушник вчасно і запобігти його введення. Будьте обережні. Ти єдиний, хто може захистити вашу машину.

Yearstarter.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Yearstarter.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Yearstarter.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *