Як видалити Wrotector.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Wrotector.com. Це керівництво Wrotector.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Постійно перенаправлені на сторінках, які ви не мали наміру відвідування, що тільки є неймовірно дратує. Однак, будучи перенаправлено на сайт Wrotector.com не тільки дратує, це ознака, що ваш комп’ютер був інфікований з кібер-інфекцією. Так, adware паразита у вашу систему і є причиною цієї сторінки зловмисних нав’язаної вам нон стоп. Шкідника вже вдалося пробратися до ПК, і вигляд Wrotector.com є свій шлях сам виявлення. Прислухалися до цього попередження.

Adware інфекції не роблять для приємних супутники. Навпаки. Вони зводять з моменту вони входять. Той, який ви наразі інфіковані нічим не відрізняється. Його потрібно видалити це вдалося викликати серйозні проблеми. І якщо ви дозволите його перебування на борту, він в кінцевому підсумку буде. Зробіть собі ласку і позбутися від нього, поки не стало надто пізно. Шкідника це не так складно, щоб вирішувати, якщо ви не зволікати і діяти оперативно. Візьміть шанс, щоб видалити його, як тільки можливість представляє себе. Не витрачайте час в дебатах. Це інфекція, мова йде про, і він не має місця у вашій системі.

За реклами створено з єдиною метою генерації прибутку pay-per-click для її власників. Проблема в тому, що вона має не деяким контролюючим механізм і всім, хто готовий платити може використовувати його для просування. Інструмент не виконує те, що будучи рекламується за допомогою своїх служб, або хто рекламодавців. Зрозуміло, багато хакерів скористатися і використовувати на рекламні програми для поширення шкідливого вмісту в Інтернеті і заробити гроші від користувачів, як і ви. Як?

За реклами виводить роликів, численні на щоденній основі і перенаправляє вас на підозрілі сторінку весь час. Ви може ніколи не знаєте, який з них є слушними і який пошкоджено. Це може бути 50/ 50, він може бути 20/ 80. Ніхто не знає. Єдиний спосіб дізнатися, це натиснути. Але якщо на оголошення, яке ви натиснули, виявляється бути пошкоджені, твої відчуття тут погіршується. Це може привести вас до сторінки заповненої інфекцій або вона може приховувати інфекцій себе.

Так чи інакше, ви в кінцевому підсумку з більш шкідливих програм на вашій системі, і шахраї платять. Ви стали їх спонсора. Це те, що ви все в порядку з? Ми так не думаю. Також, за реклами та її вторгнень стати більш агресивна з часом до точки, де вам уникати використання власній машині, тому що ви постійно перервана оголошення та хитромудрий сайтів. Це не зупинить. Ні, якщо ви видалите за реклами. Тільки потім буде все повернутися до нормального. Раз пішло таке діло шкідниками, можна здійснювати навігацію в Інтернеті зазвичай знову. Не соромтеся. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і позбутися від неприємні шкідників зараз! Чим швидше, тим краще.

Як увійти в adware? Для того, щоб знайти свій шлях у, інфекція перетворюється tricky тактики, як спам, пошкоджені сторінок, незаконним завантаження джерел, підроблені програми оновлення, безкоштовні та умовно Безкоштовні пакети, і т. д. Будь-який з цих методів буде працювати, якщо ви недбалості. Ваш неуважності є те, що хакери не може добитися успіху без. Не надають. Не змушуйте себе ще простіше цільової, не приділяючи уваги.

Будьте обережні, що відвідувані сторінки та посилання ви натиснули. Не відкривайте електронні листи від незнайомців. Завжди Читайте умови, перш ніж прийняти їх. Дрібний шрифт можна сховати в оману морозів, яка може бути добре з. Не поспішайте, але не поспішайте. Якщо ви не шукайте свій власний паразитів машина буде тримати зараження вам.

Wrotector.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Wrotector.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Wrotector.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *