Як видалити WINDOWSDEFENDER.SITE (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити WINDOWSDEFENDER.SITE. Це керівництво WINDOWSDEFENDER.SITE видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

WINDOWSDEFENDER.SITE сторінки є поганою новиною для вашої системи. Бачачи і посадки на нього весь час є ознакою інфекції. Adware інфекція, щоб бути точним. Як ви знаєте, adware шкідники дуже оманливі і підлий. Не вірте ім. І той, який ви застрягли з не є винятком. На WINDOWSDEFENDER.SITE містить небезпечний сценарій, який не дозволяє закрити його. Це означає, що якщо ви отримаєте перенаправлено на сайт, ви не зможете вийти без погодившись деякі розширення будучи завантажив перший з щось подібне. Ні, ні за яких обставин, дати вашої згоди ні до чого хоче цієї сторінки. Це небезпечно. Закрити його за допомогою Диспетчер завдань і запуску нового сеансу перегляду.

Як ми вже говорили, WINDOWSDEFENDER.SITE сторінки вказує на те, що рекламне інфекції у вашій системі, і замість завантаження більш зловмисних розширень, ви повинні бути спрямовані на усунення на adware з вашого комп’ютера. Adware шкідників не роблять приємним орендарям. Вони дратує і нав’язливими. Чим більше часу цією загрозою залишається у вашій системі, більше проблем, ви будете змушені стикатися. Не варто зволікати. Видалити з рекламного програмного забезпечення як можна швидше.

Одного разу у вашій системі, шкідниками не витрачати час. Він впроваджує всіх раніше надійний браузерах з купою рекламних роликів. І не будь-які рекламні ролики. За реклами робить його домашніх завдань до оголошення бомбардування. Він вивчає ви для того, щоб дізнатися, що вам подобається і те, що вас цікавить. Потім він використовує цю інформацію для створення оголошень, що вам сподобається і знайти привабливим. Чому? Це не тому, що він хоче, щоб підвищити ваш Інтернет-торгівля або перегляду веб-сторінок. Звичайно, не. Вона має свою власну порядок денний. За реклами потребує ваш клік. Він створений, щоб підвищити веб-трафіку для окремих сайтів, створюючи таким чином доходи pay-per-click для її власників. Тому вона потребує вас клікнути на рекламу, він показує вам. Для кожного з ваших клік хакери платять. Вас стає їх спонсора. Але це ще не все.

Бути дуже обережним. Ніщо не відображає за реклами може бути надійним. Він не піклується про Вашу безпеку. Це просто відображає оголошення, що буде іскру вашої зацікавленості, тому слід вибрати. Оголошення, однак, не перевіряються. Є те, що більшість з них є навіть пошкоджені або вводить в оману або обидва. Якщо ви випадково натиснете на неправильному оголошення, можуть погіршити ваш скрутного становища, завантаживши більше шкідників на борту. Не довіряйте рекламу. Якщо пропозиція занадто добре виглядає, щоб бути правдою, це ймовірно не так. Не робіть помилку, натиснувши. Зробити все можливе, щоб позбутися від оголошення. Єдиний спосіб зробити це полягає у видаленні adware, сама. В іншому випадку він стане більш агресивна з кожним днем і засипають ще більше реклами. Не витрачайте свій час. Дотримуйтесь нашим гідом видалення нижче і позбутися від порушника назавжди. Це кращий курс дій, які можна взяти.

Як ви заразитися з за реклами? Шкідників, як це, як правило, подорожі пакети з іншими програмами, які ви завантажуєте з Інтернету. Однак, якщо ви поспішайте установки, пропустити умови не помічаєш додаткових додатків, які кріпляться до пакету, так що вони ввести систему спокійно. Для того, щоб запобігти цьому, завжди вибрати додаткові параметри майстра інсталяції. Вони зайняти більше часу, але також дати вам повністю контролювати процес установки. Ви в змозі побачити всі статистів і знімете з них виділення до закінчення установки програми, спочатку хотів. Що наступного разу ви звантажуєте щось. Зробити вашу належної обачності. Це єдиний спосіб зберегти ваш комп’ютер в безпеці.

WINDOWSDEFENDER.SITE деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити WINDOWSDEFENDER.SITE з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити WINDOWSDEFENDER.SITE з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *