Як видалити White-canary.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove White-canary.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити White-canary.com. Це керівництво White-canary.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви часто бачите White-canary.com веб-сайту. Це означає, що у вас є рекламне програмне забезпечення на вашому комп’ютері. Ця сторінка є чіткою ознакою того, що є зловмисні застосунком зараження вашого браузера. Рекламне програмне забезпечення здатне шкоди для вашого веб-безпеки. Він може легко отримати конфіденційні дані, такі як, але не обмежені до перегляду історії, звички або пошуків. З цією інформацією будуть здатні генерувати підходить рекламні оголошення, які користувач буде швидше натиснути на.

Що таке мета цих оголошень? Щоб створити pay-per-click доходів. Як ніби отримання екрані залита реклами і спливаючих вікон було недостатньо, ви також можете помітити наявність нещодавно встановлені розширення, додатки або панелі інструментів веб-переглядачі. Вони встановили на нав’язлива, без вашого відома або згоди. Їх мета — сприяти кібер паразита зловмисних плани.

Remove White-canary.com
The White-canary.com Virus

Рекламне ПЗ часто поширюється через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти і виконувані файли, програмне забезпечення комплектації, підроблені запитів оновлення, і т. д. Завантаження програмного забезпечення з Інтернету, ми рекомендуємо, вибираючи Custom або розширений режим майстра інсталяції. Чому? Тому що часто розробників упакувати програми або програми та розшарування їх разом з шкідливих програм, які не буде належним чином розкрита.

Таким чином, якщо ви будете дотримуватися наших порад, ви зможете переглянути весь вміст потрібно інсталювати програмне забезпечення. Якщо ви помітили будь-які додаткові програми або програми, швидше за все, вони мають шкідливих програм в маскування. Ви можете легко знімете з них виділення через цей режим установки.

Це важливо для користувачів, щоб знати, що рекламне не те, що вони хотіли б мати на їх ПК. Зловмисні програми, подібні цим, це реальна загроза для онлайн-безпеки та конфіденційності. Оголошення, породжених дратує цей паразит може випрямити підозрілі або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти. Ви можете думати, що клацають om надійним оголошення, що сприяє ексклюзивні продажу, які вас цікавлять, але ви, можливо, далеко від істини.

За один клік ви може ненавмисно і несвідомо відкрити задні двері для хакерів, які прагнуть викрадення особистих даних і поділитися ним з іншими користувачами, для отримання прибутку. До того ж, оголошення трафіку, породжених в рекламне будуть тільки рости протягом довгого часу. Ваш браузер в кінцевому підсумку не зможе працювати належним чином і почати збій або заморозити несподівано. Ви не зможете робити будь-яку роботу у вашому браузері. Тому вам потрібно буде вилучити цей шкідливих паразитів з комп’ютера як можна швидше. Чим довше ви затримати його видалення, тим гірше буде отримати наслідки його перебування.

White-canary.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити White-canary.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити White-canary.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *