Як видалити Websearch.thesearchpage.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Websearch.thesearchpage.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Websearch.thesearchpage.info. Це керівництво Websearch.thesearchpage.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Websearch.thesearchpage.info належить до категорії браузер викрадачів, тому що як тільки він потрапляє ваш комп’ютер, вона робить різних модифікацій до системи без вас будь-якого дозволу.

По-перше, програма буде змінити домашньої сторінки і пошукові системи за умовчанням, але це, безумовно, не все, що викрадач буде робити. Власне, Websearch.thesearchpage.info буде внести всі зміни, що він відчуває, як прийняття, без вашого дозволу на всіх. Таким чином ваш віртуальний безпеки може бути серйозно під загрозою, так що ви краще б видалити викрадач з комп’ютера як можна швидше.

Найчастіше Websearch.thesearchpage.info інфільтратів ПК, ховаючись за підроблені система або деякі програми оновлення. Вона навіть може робить ви думаєте, що потрібно встановлювати Java або Flash оновлення, хоча, по суті, ви дозволили викрадач дюйма

майже те ж саме відбувається, коли справа доходить до нових freeware. Під час процесу інсталяції користувачів комп’ютера зазвичай необережні багато тому, що вони знаходяться в поспіху, щоб завершити установку і погодитися з правилами та умовами, передбаченими програма не навіть читаючи їх. Таким чином користувачі в підсумку викрадач в їх системах. Крім того, ви повинні мати на увазі що Websearch.thesearchpage.info може також увійти в систему непоміченими за допомогою деяких пошкоджені посилання, пошкоджені веб-сайти або спам вкладень електронної пошти.

Remove Websearch.thesearchpage.info
The Websearch.thesearchpage.info Virus

Один раз Websearch.thesearchpage.info інфіковано комп’ютер, є декілька розчарувань і небезпечні речі ви будете мати справу з. Першим з них є те, що коли викрадач заражає комп’ютер, додатковий компонент не довше межа прошу вашого дозволу перед реалізації будь-яких модифікацій. Це означає, що постійні зміни буде внесено до системи без вашого дозволу. Однак, це не є основною проблемою ви будете мати справу з.

Що потрібно знати, що Websearch.thesearchpage.info буде відслідковувати та зберігати ваш віртуальний діяльності весь час. Після того, як програма збирає всі дані необхідно, Websearch.thesearchpage.info буде відправити невідомий третім особам, які приховані за викрадач. Ці дані буде включати в себе всі ваші веб-перегляду заходи, тобто ваш веб-пошук, IP-адресу і будь-якої особистої та фінансової інформації може спільним доступом Інтернет – для екземпляра, ваше ім’я, номер телефону, банківський рахунок, і т. д. Майте на увазі, що спільні дані можуть використовуватися для зловмисних цілей, так що ви повинні робити в цьому випадку видалити Websearch.thesearchpage.info з ПК, як ви помітили, що вона.

Доброю новиною є те, Websearch.thesearchpage.info видалення не важкий процес. Заплановані програми вручну або автоматично. У випадку, якщо вам потрібна будь-яка допомога з видалення process, ви можете слідкувати за ручний інструкціям нижче цієї статті. Тим не менш, навіть якщо завершення ручного видалення, ви все одно доведеться сканувати ваш комп’ютер інструментом законних шкідливої, щоб переконатися, що всі існуючі загрози було видалено, повністю.

Websearch.thesearchpage.info деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Websearch.thesearchpage.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *