Як видалити Websearch.eazytosearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Websearch.eazytosearch.info. Це керівництво Websearch.eazytosearch.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Websearch.eazytosearch.info є реклама підтримуваному браузері викрадач, яке змінює свій за замовчуванням домашню сторінку та пошукових системах, без вашого відома. Після установки, запуску програми затоплення вашої системи з кілька оголошень і спливаючих вікон, які призводять до підозрілі веб-сайти та можуть завдати шкоди вашому комп’ютеру.

Якщо Websearch.eazytosearch.info вже є у вашій системі, під час виконання пошуку в Інтернеті, він буде відображати рекламні оголошення замість справжніх ті. Крім того, швидкість вашого браузера буде сповільнюватися, таким чином ви повинні видалити Websearch.eazytosearch.info якомога швидше.

Найчастіше ця програма поставляється до вашої системи, в комплекті з іншими додатками. Це зазвичай буває, коли ви запускаєте процес установки та пропустити крок за кроком параметри. Якщо ви уважно ознайомтеся з інструкціями, могли б уникнути шкідливого програмного забезпечення, знявши кілька поля на екрані майстра установки. Таким чином, буде захистити ваш комп’ютер від Websearch.eazytosearch.info. Майте на увазі, що ви повинні завжди завантажити з їх офіційні веб-сайти, тому, що вони уникають комплектації ненадійного програмного забезпечення.

Великий браузер викрадачів сім’ї Websearch.eazytosearch.info називається Websearch. Інші комп’ютерні інфекцій, які приходять від цієї родини є Websearch.just-browse.info, Websearch.homesearch-hub.info і Websearch.helpmefindyour.info. Викрадачів від Websearch використовувати justplug.it розширення двигуна, і творці justpulg.it надання послуг для виробництва крос платформний переглядач розширень.

Коли Websearch.eazytosearch.info надходить ваша система, вона починається моніторинг ваших дій в Інтернеті цю інформацію та сторонні дистриб’юторів. Це як розробники програми вам надати Користувальницькі реклами.

Інша проблема про використання Websearch.eazytosearch.info є той факт, що вона поставляється разом з розширення SearchNewTab рекламне ПЗ, яка захоплює нові вкладки сторінок. Крім того, програма може перервати перегляду веб-сторінок, відображення рекламних посилань і перенаправлення вам деякі підозрілі веб-сайти. Щоб уникнути будь-які подальші проблеми, пов’язані віртуальний діяльності, ви повинні видалити Websearch.eazytosearch.info разом з розширенням SearchNewTab.

Як Websearch.eazytosearch.info є шкідливим, краще дотримуйтесь інструкцій нижче видалення цієї статті. Як тільки програма буде стерто, Проскануйте свій комп’ютер з детектором надійними зловмисного програмного забезпечення можна знаходити й видаляти будь-які шкідливі файли.

Websearch.eazytosearch.info деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Websearch.eazytosearch.info з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Websearch.eazytosearch.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *