Як видалити Web Browser Redirect (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Web Browser Redirect. Це керівництво Web Browser Redirect видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Стикалися Ви з постійним перенаправляє на shady сторінки кожного разу, коли ви вирішите піти онлайн? Це здаватися, вашому веб-переглядачі вже не є під вашим контролем? Якщо так, це можливо, що ви інфіковані вірусом Web Browser Redirect. Цей тип шкідливих програм робить саме те, що ми вже згадували вище. Він захоплює ваш браузер та, що утрудняє онлайн серфінг. Ви не можете знайти те, що ви шукаєте, як ви постійно переривається. Гарна новина, однак, що інфекція, якщо ви застрягли з повністю знімні. Ви не будете мати проблем з його. Тобто, якщо, звичайно, вжити негайних заходів і не допускайте ситуації, щоб отримати з-під контролю.

Пам’ятайте, що більше часу перенаправлення вірус залишається на борту, більше шкоди, що вона збирається завдати вам. Тому як тільки ви сенс, що щось негаразд з веб-перегляду, почати шукати проблеми. Отримати собі надійних анти-шкідливих програм програми і запустити ретельного пошуку вашої машини, звичайно нічого є лівим непоміченими. Як тільки ви знайдете шкідників, яка була змусити безлад вашої діяльності в Інтернет, видалити його на місці. Чим швидше, тим краще.

Web browser redirect інфекцій не тільки з’являються на сцені шкідливих програм. Шахраї розвивають їх протягом досить тривалого часу. Як ви можете собі уявити, вони створювати їх причини і тому користь. За допомогою таких вірусів хакери заробляють гроші. Шкідника підвищує веб-трафіку на конкретних сторінок і платять за кіберзлочинців. Ось чому ви перенаправлені на тінистих сайтів весь час. Для кожної сторінки, ви потрапите на вірусу розробників заробити гроші.

Крім того, браузер переспрямувати вірус шпигунів на вас і збирає інформацію. Вона стежить за те, що ви шукаєте онлайн, а потім вона спрямує вас до сторінки з аналогічного змісту. Він використовує цей intel адаптувати спеціальне оголошення для вас, як добре. Ви напевно помітили, значно зросла кількість рекламних роликів, які ви бачите. Це не збіг.

Web Browser Redirect атакують з оголошеннями, які буде іскру ваші інтереси, тим самим переконавшись, що ви можна спокуса натискають на них. Якщо клацнути, шахраї платять, знову. Це називається pay-per-click система маркетингу і кіберзлочинців користуючись його, щоб зробити легкий прибуток. Але це ще не все. Цей персональних даних ви маєте шкідника записів не використовуються з маркетинговими цілями тільки. Незнайомці позаду інфекція може легко використовувати його для інших зловмисних порядку денного як добре. Або вони зможуть продати його третім особам з сумнівних інтересів. Це не є безпечним.

Уявіть собі, що шахраї можуть робити з облікових даних особисту або фінансову. Зробіть собі ласку і не дозволяйте їм викрадення даних. Знайти перенаправлення вірус відразу і видалити його з вашої системи. Чим більше ви відтягувати рішення, тим більше часу він повинен викликати у вас незворотні пошкодження. Скористайтеся нашим гідом докладні видалення нижче і позбутися від порушника назавжди.

Як захистити себе від майбутніх інфекції? Одне слово-пильність. Всі паразитів покладатися на трюки, щоб ввести вашу систему, але вони в основному покладатися на вашу неуважності. Якщо вам не звернути увагу на те, що сторінки, які ви відвідуєте, те, що ви натиснете на, і що ви сказати “так”, що в основному відкриваються двері вашого ПК до шкідливих програм. Пильність є, які можуть тримати вас у безпеці.

Подумайте двічі, перш ніж погодитися на щось. Уникнути shady і неперевірену сайтів. Використовуйте лише надійні завантаження джерел. Завжди Читайте умови під час інсталяції або оновлення програми. Просто приділяти більше уваги. Трохи більше про це можна заощадити масу питань.

Web Browser Redirect деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Web Browser Redirect з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *