Як видалити WeatherBlink Toolbar | Оновлено

PUP
Remove WeatherBlink Toolbar

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити WeatherBlink Toolbar. Це керівництво WeatherBlink Toolbar видалення працює на всіх версіях Windows.

ЩЕНЯ розшифровується як потенційно небажані програми. На WeatherBlink Toolbar є прикладом такої небажані програми. Якщо цей неприємний додаток з’явилася на вашому пристрої, підготуватися до неприємностей. Здавалося б надійний інструмент створює інтерактивне Mindspark мережі Інк Цьому сприяє як утиліта, яка буде принести вам всі види погода оновлень у новій вкладці. Насправді його місія полягає в тому, щоб рій екран з усіх типів контенту нав’язливим.

Кожен раз, коли ви відкриваєте браузер, ви будете зустрівся з дратівливих оголошень у вигляді спливаючих вікон, банери, миготливий повідомлень і навіть в текст акціях. За кожен клік, що ви робите на них платять паразита. ЩЕНЯ запрограмований шпигун на вас і збирати будь-які веб-інформації про вас. Вона буде отримати історію браузера і результати пошуку, щоб його могли краще налаштування оголошень, так що ви, швидше за все, щоб натиснути на них.

Remove WeatherBlink Toolbar
The WeatherBlink Toolbar

На WeatherBlink Toolbar має свій власний офіційний сайт. Якщо ви довіряєте свої обіцянки, ви будете жити пошкодуєте, щоб завантажити його. Після того, як він отримує встановлені, вона почне загальна зводять на ваш веб-переглядач. На жаль, це не єдиний спосіб цей паразит може проникнути комп ‘ ютера. ЩЕНЯ також ховається за спам-повідомлень і вкладень, торренти, freeware, запитів підроблені оновлення, ненадійні оголошення та посилання, т. д.

ви повинні розуміти, що небезпечним програмним забезпеченням, як це одне спирається на наївність і безпечність. Якщо ви не платите пильну увагу на те, що ви натиснете, може ненавмисно надати такі шкідників доступ до комп’ютера. І коли ви дізналися про те, що ви зробили, це може бути трохи занадто пізно.

Хоча в WeatherBlink Toolbar робить вигляд, щоб бути корисним для вас, це, але нічого корисного. Вам не потрібні такі програми на вашому комп’ютері. Чим довше ви тримаєте його без нагляду, тим гірше буде отримати вашу ситуацію. Ця загроза запрограмований для відображення реклами стільки як можна швидше, не турбуючись, якщо вони призводять до захищених сторінок. Це, як кажуть, можна одним простим рухом отримувати перенаправляються на підозрілі або навіть небезпечних веб-сайтів. Не тільки це, але ваш браузер почне аварії і заморозити до упору працює повністю, все через величезну кількість реклами кинули свій шлях.

Діючи не проти цуценя, ви поклали ваш онлайн-безпеки та конфіденційності в небезпеці. Цінну інформацію, наприклад, але не обмежуючись цим паролі, IP-адреси, номери кредитних карток, т. д. можуть легко потрапити в руки злочинців, які прагнуть продати ці дані іншим людям. Єдиний спосіб вибратися з цього безладдя і повернутися до безпечних досвід перегляду полягає у видаленні цього WeatherBlink Toolbar із пристрою, як тільки ви виявити свою присутність.

WeatherBlink Toolbar деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити WeatherBlink Toolbar з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *