Як видалити Wcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Небезпечні загрози вдалося проникнути на вашому пристрої. Поява Wcontentdelivery.info сайту кожен раз, коли ви відкриваєте браузер є доказом. Ви також помітите, що ваш екран буде кишіли різних інтрузивні рекламу, які стверджують, що ‘Працює на Wcontentdelievry.info’, “Приніс вам Wcontentdelivery.info” або ‘Реклама від Wcontentdelivery.info’. Все, що вас, натисніть на це сприяло зміст або взаємодіяти з ним в будь-якому випадку. Існує ймовірність того, що може вас переспрямовано до підозрілих або навіть у небезпечне сторонні веб-сайт прагне завдати шкоди вашому комп’ютеру. За кожен клік, що ви робите на оголошення платять паразита.

Щоб переконатися, що його місія є успіхом, за реклами відстеження онлайн активності і використовувати ці дані надати цілеспрямованими вміст, який ви будете частіше натискати на. Ігнорування за реклами не зробить питання піти. Паразити просто змінити свою тактику і отримати більш агресивними. Якщо ви не усунути причину Wcontentdelivery.info сповіщення, ваш браузер також платити ціну, отримавши пошкодження.

Рекламне програмне забезпечення не є паразита, який може проникнути ПК поодинці. Вона потребує допомоги. Ваша допомога, щоб бути точним. Якщо ви зустрічаєтеся це рекламне проблема, це означає, що як-то ви проводили небезпечні паразита дозвіл на в’їзд комп ‘ ютера. Це часто відбувається через спам повідомлення електронної пошти з вкладеннями, програмне забезпечення комплектації, сумнівного оголошення або torrent файли. Рекламне програмне забезпечення також може поширюватися через запитів підроблені оновлення.

Щоб переконатися, що цього не станеться, ви повинні завжди отримати оновлення програмного забезпечення з офіційними і ліцензованих джерел. Не сліпо довіряти випадкових оновлення спливаючих. Часто таких нагадувань прагнуть обдурити користувача в тінистих посиланням. Що насправді відбувається, що небезпечні паразита несвідомо допущені до жертви пристрою. Ми також рекомендуємо нашим читачам встановити під custom/ додаткові параметри режиму і триматися подалі від будь-яких спам повідомлення електронної пошти.

Не робіть помилку, підриваючи цю проблему. Adware це нічого, але нешкідливий. Якщо не діяти проти нього у своєчасній манері, ви ризикуєте, оголивши не тільки вашої особистості, але ваші фінансові дані, а також. Тому що реклама нападів на своїх веб-переглядачах отримаєте важче з днем паразита дозвіл на проживання на вашому комп’ютері, ви стикаєтеся інших серйозних питань. Швидкість Інтернету буде зменшуватися різко відставання стане нормою та веб-переглядач почне часто аварії і заморозити.

У певний момент вашого застосування перестати працювати повністю, тому що вона не буде здатні відображати велику кількість оголошень, який паразита вимагає, щоб відобразити. Ваша єдина надія для повернення до нормального, безпечний і безкоштовне перегляду, є видалення adware паразита позаду неприємні Wcontentdelivery.info сповіщення. Якщо ви не впевнені, як це зробити, ми можемо допомогти вам. Все, що вам потрібно зробити, це просто дотримуйтеся інструкцій нижче.

Wcontentdelivery.info деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Wcontentdelivery.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *