Як видалити Wallet Protector Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Wallet Protector Virus. Це керівництво Wallet Protector Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Гаманець протектор, як випливає з її назви, повинен допомогти вам заощадити гроші в Інтернеті. Тим не менш, він цього не робить. По суті, це повна протилежність. Дана програма відноситься до категорії adware інфекцій. Це не був створений, щоб бути корисним для вас. Він був розроблений тільки служити шахраї зловмисними намірами. Так, це вигідно для них, не для вас. Переконайтеся, що ви знайти і видалити цей adware з вашої системи, як можна швидше.

Незважаючи на те, що це не є найнебезпечнішою паразита, він може і викликає у вас неприємності. Чим більше часу він витрачає на борту, кілька проблеми ви стикаєтеся. Нам довіряють, будуть ненавидіти досвід хостинг боротьби зі шкідниками. Це робить повний безлад вашої діяльності в Інтернет. Зробіть собі ласку і видалити його, поки не занадто пізно. Залишаючи це є величезною помилкою. Отже, після того, як ви розумієте, гаманець протектор на вашій машині, не втрачайте часу. Вжиті невідкладні заходи проти нього. Чим раніше пішло таке діло, тим краще. В іншому випадку вона не буде довго, перш ніж ви пошкодуєте, не маючи прийняті заходи на час. Не відкладайте! Закон!

Гаманець протектор adware це дуже нав’язливим. Відразу ж після встановлення на борту, питань почнете заливати. По-перше, весь ідеальним змін значно. Ця утиліта блокує рекламу своїх конкурентів і замінює їх на свій власний. Крім того, він вводить ваш браузер з ще більш рекламних роликів. Навіть сторінок, який колись безкоштовне обтяжені, тепер на банери, угоди, пропозиції, тексти, спливаючі вікна, кращі ціни, порівняння, відеооголошення, т. д.

за реклами покриття екрана на щоденній основі, popping і блокування вмісту сторінок. Але це ще не все, що вони роблять. Вони мають іншу мету. Шахраї позаду на рекламні програми використовують їх збільшити веб-трафіку на окремих сайтів і тим самим отримання доходу pay-per-click. В основному, з кожним із натискає на оголошення, хакерів отримати прибуток. Вони отримують ще більше прибутку для кожної shady сторінки ви перенаправляються до. І ви змушені відвідати багато хитромудрий таких сайтів. Спонсором злочинці стають все тільки по підтримці шкідниками.

Крім того, ви ризикуєте, погіршення твої відчуття тут. У зв’язку з adware махінаціями ти завжди одного кліка від більше шкідливих програм. Нічого, що ви бачите на екрані не надійні. Якщо вам пощастило натискати на неправильну посилання ad/, ви автоматично завантажувати більше інфекцій. Не забувайте, що у вас вже є інфекція турбуватися про. Гаманець протектор знищені раніше приємним роботи браузера.

Він також викликає вашій машині до underperform. ПК відстає, аварій і замерзає набагато більш часто. Використовувати його навіть для автономної роботи стає надзвичайно складним і дратує завданням. Не миритися з цим. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і позбутися протектора Wallet для хорошого.

Як ви заразитися з цим? Такі інфекції звернутися до стара, але золото засоби інфільтрації. Ми говоримо спам freeware/ shareware розшарування пошкоджені сторінки та посилання, неперевірених торенти, підроблені програми оновлення, і т. д. Якщо ви хочете захистити ваш комп’ютер від майбутніх інфекцій, бути більш обережним. Вищезгадані тактики не досить гарний, щоб працювати з неактивні співпрацю, aka ваш неуважності. Не надають. Завжди тримайте ваші гвардії.

Веб-це повний паразитів чекає вас зробити хід неправда. Довести їх неправоту. Бути пильними і подумайте двічі, перш ніж натиснути на деякі shady сторінки або оголошення. Не зробити собі ще простіше цільової, будучи недбалості. Захистити себе. Запобігання порушник в’їзд є набагато простіше, ніж справу з його один раз, він вже отримав дюйма

Wallet Protector Virus деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Wallet Protector Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *