Як видалити Trojan.LockScreen.EM | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Trojan.LockScreen.EM. Це керівництво Trojan.LockScreen.EM видалення працює на всіх версіях Windows.

Trojan.LockScreen.EM є однією з версій LockScreen Троян, який інфільтратів комп ‘ ютера без знання та блоки доступ до файлів і програм. Троянів з цієї групи ведуть себе як вимагачів додатків, з тим, що вони просять гроші для того, щоб розблокувати екран. Наприклад, вам може бути запропоновано надіслати SMS-повідомлення для отримання паролю.

Тим не менш, Trojan.LockScreen.EM чи не питайте для оплати, він тільки блокує екран і відображає підозрілі повідомлення. З цієї причини вам слід встановити пакунок законних антишпигунські інструмент, щоб видалити Trojan.LockScreen.EM із ПК.

Комп’ютер з них добре інформовані про інші види вимагачів додатків, таких як Ukash ФБР вірус програми. Тож абсолютно очевидно, що всі ці програми розповсюджує троянів, але вони є більш небезпечним, ніж Trojan.LockScreen.EM. Бути точним, цієї програми виглядає більше як бета-версії, тому що вона не просить вас заплатити для того, щоб розблокувати вашої машини.

Як тільки Trojan.LockScreen.EM входить комп’ютер, він встановлює один файл і додає двох значень реєстру. Файл, який належить до цієї інфекції називається DragonDay.exe, і вона зазвичай отримує впали в каталозі ProgramData. Ім’я значення “Дракон день” буде додано до тієї частини реєстру Windows, яка відповідає за завантаження програма автоматично під час кожного вікна до чобіт.

Якщо ваша система заражена Trojan.LockScreen.EM, ви помітите, він відразу ж. Цей застосунок не ходить вокруг да около. Троян буде відображено прискореної завантаженням екран, який каже:

3 нових бекдори виявлено
Зулу програма виявлено
система вкрай уразливими

після цього екран буде перетворюватися на flamboyant повідомлення, що читає “народів Республіка ВІТАЄ вашу ВІРНІСТЬ”, але не пропонують будь-яких подальших пояснень щодо того, що відбувається.

У випадку, якщо ви отримали інфікованих Trojan.LockScreen.EM, ви повинні не варто панікувати. Ця програма не є здатні крадіжку ваших грошей. Тим не менш, ви безумовно слід видалити із системи щоб знову отримати доступ до ваших файлів. Майте на увазі, що вам потрібно не спробувати ручного видалення не є досвідченим комп’ютера користувача.

Швидше за все, Trojan.LockScreen.EM це не тільки зловмисних інфекція, яка присутня на вашому комп’ютері. Таким чином, після відновлення доступ до вашого робочого столу, потрібно сканувати ваш комп’ютер з авторитетних антишпигунські інструмент для пошуку інших потенційних загроз. У випадку, якщо вам потрібна будь-яка допомога, ви можете прочитати інструкції з видалення нижче. Вони допоможуть вам розблокувати екран і повністю припинити Trojan.LockScreen.EM.

Trojan.LockScreen.EM деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Trojan.LockScreen.EM з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *