Як видалити Trk.dsllgal.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Trk.dsllgal.com Це веб-сайт, існування яких, пов’язані adware активність на комп ‘ ютері. Ця сторінка продовжує відображатися на екрані, чи маєте ви у великій біді. Це ознака, що ваш ПК проник неприємні кібер паразита. Після того, як рекламне вторгається, вона почне генерувати численні нав’язливою рекламою в різних формах, як спливаючі вікна, у тексті, банери або блимає повідомлення попереджень. Такого вмісту зазвичай сприяє ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, талони, знижки, т. д.

є те, що цей зловмисних програм підвищить шанси на сумнівних акціях, отримання клацнули, присвоївши історії браузера і інші веб-даних, так це краще, щоб налаштувати відображаються оголошення. Ця дія гарантує, що оголошення будуть більш привабливими для користувача і, отже, більш імовірно, щоб отримати клацання на. За кожен клік, що ви робите платять паразита. Дратівливих оголошень нападу, не тільки результат adware кібер інфекції. Ви поклали ваш онлайн-безпеки та конфіденційності в небезпеці і ризик отримання вашої особистої інформації, вкрадені.

Найбільш поширеним засобом для adware розподілу включати, але не обмежуючись спам-повідомлень і вкладень, shady посилання та оголошень, torrent файли, пакет вільного програмного забезпечення, а також запитів підроблені оновлення. Шкідливих програм, як відомо, підкрастися до його жертвою комп’ютер непомітно. Це тому, що це дуже розумний і використовує всілякі трюки, щоб отримати доступ до пристрою. Зазвичай що буває, що користувач встановлює несвідомо паразита через розшарування програмне забезпечення. Не читати повний умови та положення процесу, а також не звертаючи уваги на те, що клацаєте ви можете перетворити в легкою мішенню для хакерів, які шукати можливості як це, щоб зробити свій хід.

Подумайте двічі, перш ніж натиснути що-небудь. Поспіх є ворогом. Не поспішайте ретельно завершити процес інсталяції. Якщо доступно, виберіть Custom або розширений режим майстра інсталяції. Таким чином, за наявності будь-яких прихованих бонусних програм або програм, ви зможете побачити їх відразу ж. Після цього все, що вам потрібно зробити це просто зніміть виділення з них, так що вони не інсталюються на комп’ютер як додаткове програмне забезпечення, які вам не потрібні.

Adware це небезпечний шкідник, який не можна недооцінювати. Після того, як вона викликає ваш браузер свій будинок, все пекло буде вирватися на волю. Незабаром ви почнете помічати незвичайна поведінка у веб-застосунку. Ваш браузер буде боротися, щоб відобразити всі оголошення, які кинули свій шлях і буде питання часу, поки він почне збій або заморозити на щоденній основі. Крім того, онлайн інформація буде піддаватися впливу шахраїв. Вони можуть легко отримати ваші паролі, номери кредитних карток, банківські рахунки, Логін ID, IP-адрес та іншої важливої інформації, якщо не діяти проти цей паразит як тільки вам виявити свою присутність.

Ви отримаєте нічого, дозволяючи його перебування на вашому комп’ютері. Ви будете принести себе тільки головні болі, і врешті-решт, ваш браузер перестануть працювати взагалі. Існує один спосіб запобігти таким проблемам, все, що вам потрібно зробити це для видалення дратівливих боротьби зі шкідниками з ПК раз і назавжди!

Trk.dsllgal.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Trk.dsllgal.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *