Як видалити Tralipon.tk (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Tralipon.tk. Це керівництво Tralipon.tk видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви помітили нічого дивного в той час як ви відкриваєте браузер? Лі Tralipon.tk перенаправлення спливаючі вікна часто навмання? Вам не сподобається, причиною цього. Adware. Adware це підлий паразита, який зводить, як тільки воно вторгається в ваш браузер. Це не витрачати час і незабаром після отримання встановлених на вашому комп’ютері, він протікає з бомбардують вашу екран з численними shady оголошень і спливаючих вікон. Кожної сторінки ви відвідуєте будете кишіли реклами, будь то в тексті, банери або миготливим повідомлень. Чим більша кількість, більше шансів на рекламне ПЗ має створення pay-per-click доходів.

Крім того, щоб забезпечити його прибутку, Tralipon.tk буде викрадення даних веб, як перегляд історії, звички, пошук запитів, щоб забезпечити спеціально орієнтовані рекламні оголошення, які ви будете частіше натискати на. Adware також відомо, бути в змозі встановити різні шкідливі програми, панелі інструментів та розширення веб-переглядачі, не турбуючи просити вашого дозволу.

Найбільш поширеним засобом для adware розподілу включають спаму електронної пошти і вкладень, інфікованих посилання та спливаючі вікна, фальшиві оновлення запити програмного забезпечення комплектації, підроблені утиліта інструмент оголошень, пошкоджені потокові файли, і так далі для того, щоб тримати вашу присутність в Інтернеті захищена на всіх часи ви повинні звернути пильну увагу, що ви клацніть на і не буду поспішати з кардинальними. Справа в тому, такі зловмисниками покладається на недбалість і наївності. Він не може отримати доступ до комп’ютера без вашої допомоги. Тільки зробити це його для вторгнення.

У більшості випадків користувачі не розуміють вони дозволили кібер паразитів проникнути свої комп’ютери, поки не стало надто пізно. Щоб уникнути такої речі, ми настійно рекомендуємо, вибравши Настроювана або просунутим типом установки, так що ви можете легко побачити, якщо є будь-які додаткові програми або програми, які не були належним чином розкрита. Шкідливі програми часто розглядається щоб приховати як Факультативний установок, тому якщо ви помітили будь-які, переконайтеся, щоб відмовитися від них. В інших випадках користувачі свідомо встановити такі зловмисних програм тому, що вони вважають, що кібер-злочинці брехня, що вони завантажити є насправді дуже корисна програма мати.

Не бійся, оскільки adware не типовий вірус. Справді, багато користувачів не вважають це одним, так як це тільки заражає браузерів, не весь комп’ютер системи. Але хоча він не може привести до поломки настільки сильним, як вірус Trojan Horse, це не означає, що ви повинні дозволити паразита без нагляду. Це не нешкідливі.

Маючи рекламне програмне забезпечення на вашому комп’ютері ставить не тільки вашу особисту інформацію на ризик, але будь-які фінансові дані, у вас також. А це означає, що хакери можуть легко отримати в свої руки на ваші номери кредитних карт, банківські рахунки, паролі, IP-адреси, і т. д. Ви можете уникнути цього, ви просто діяти проти цього дратує зловмисного програмного забезпечення як можна швидше. Чим довше ви уникнути проблем, тим гірше він буде отримувати. Повернутися до нормального, безпечний і безкоштовне досвід перегляду, щоб позбутися від цієї загрози раз і назавжди. Якщо ви не впевнені про те, як видалити цей adware, просто дотримуйтесь наших докладні інструкції нижче.

Tralipon.tk деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Tralipon.tk з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *