Як видалити TheAdGateway.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove TheAdGateway.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити TheAdGateway.com. Це керівництво TheAdGateway.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Вигляд TheAdGateway.com сайту є поганий знак. Це вказує на наявність кібер інфекції у вашій системі. Послугами adware шкідників, щоб було ясно. Дисплей згаданого вище сторінці є попередження. Прийняти його як такий і прислухатися до його. Чим швидше ви вжити заходів проти порушник, тим краще для вас і вашої машини.

Adware інфекції не роблять для приємних супутники. Всі вони роблять це, робити безлад. Що ви застрягли з нічим не відрізняється. Ви краще знайти точний приховування плашкові і видалити його, перш ніж ваша ситуація погіршується. TheAdGateway.com не принесе вам нічого доброго. Навпаки. Чим більше часу вона витрачає, кілька проблеми ви стикаєтеся. Не допускайте його погубити комфортними і розкриватиме вам шкідливих програм ризику. Знайти і позбутися від нього. Це кращий курс дій, які можна взяти. Взяти його, поки не стало надто пізно.

За реклами не потрібен ваш дозвіл вносити зміни у ваш браузер. Він здатний діяти як вважає за потрібне і ви опинитеся в кадрових змінах переважно листя. Наприклад, одного разу ви відкриваєте браузер тільки щоб виявити, що попередній домашню сторінку та пошукову систему замінено нового домену. Незалежно від того, що ви робите не можна скасувати в перестановки. За реклами взяла контроль над ваш браузер. Тепер все, що ви робите, в рекламне заважає. Шкідника постійно перенаправляє вас на підозрілі сайти дивлячись. Це атакують вас з незліченних рекламних роликів. Навіть сторінок, який колись безкоштовне обтяжені, тепер на банери, угоди, пропозиції, в текстах, гіперпосилання, і. д.

Remove TheAdGateway.com
The TheAdGateway.com Virus

також, додаткові вкладки відкриті весь час. Онлайн-відео отримати призупинено для рекламних роликів перерв. Ви не в змозі знайти все, що ви шукаєте, тому що ваш браузер боротися, щоб вміст дисплеїв правильно. За реклами забороняє зазвичай за допомогою вашої машини. Також може вам до ризику постійне шкідливих програм. Ніщо не ви бачите можуть бути довірені. Не реклама, не сайти, нічого. Один клік не так і ви можете завантажити більше інфекцій у вашому комп’ютері, вже інфіковані. Але це ще все.

Шкідника також загрожує конфіденційності. Це шпигунів на вас і збирає конфіденційних даних. Вона використовує їх для створення роликів, який буде іскру вашої зацікавленості. Таким чином, він запевняє кліків і ваша кліків принести хакери прибутку. Це називається pay-per-click механізм. Кожен раз, коли ви натиснете на щось adware відображається, шахраї платять. Стати своїм спонсором і ви ризикуєте, заражаючи комп’ютери ще більше. Зробіть собі ласку а видаліть за реклами зараз. Він не має місця на борту. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і чистої ПК раз і назавжди.

Як TheAdGateway.com adware увійти без тебе не помітив? Часто завантажити безкоштовні програми з Інтернету? Якщо так, чи ви виберете для звичай або стандартні настройки? Якщо ваша відповідь стандарт, змінити ваші звички. Ці параметри є повністю автоматизоване. Вони пропонують вам ніякого контролю. Якщо є деякі додаткові програми, прикріплені до програми, яку ви встановлюєте, вони вступлять вашого комп’ютера, як добре.

З звичай налаштувань Однак, є можливість зняти всі додаткові послуги до закінчення установки. Так, це займає трохи більше часу, і на цей раз може врятувати вам купу в наступних виданнях. Не поспішайте. Мало додаткову увагу проходить довгий шлях. Витратьте час, щоб захистити ваш комп’ютер. Запобігання інфекції від вступу є завжди легше, чим займаються його махінаціями пізніше. Подумайте що наступного разу ви встановити що-небудь. Пильність є те, що тримає ваш комп’ютер чистим!

TheAdGateway.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити TheAdGateway.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *