Як видалити Smart PC Care Fake Optimization Tool | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Smart PC Care Fake Optimization Tool. Це керівництво Smart PC Care Fake Optimization Tool видалення працює на всіх версіях Windows.

Smart PC Care Fake Optimization Tool потрапляє в категорії PUP (потенційно небажаних програм). Цей інструмент може рекламуються як дуже корисним і надійний, але в реальності – це не. По-перше ви не відчуєте будь-яких важливих питань. Цей шкідливих паразитів, як відомо, поступово привести до поломки. Справа в тому, хоча цей інструмент має допомогти вам підвищити продуктивність ПК, а також настільки чистий і оптимізації всієї системи, він робить протилежної річ.

Smart PC Care Fake Optimization Tool намагатиметься заманити вас в покупці інші шкідливі програми та розширення, виставляючи потенційні загрози на комп ‘ ютері, які насправді не існує. Цей інструмент відомий вдавати із себе Проскануйте свій комп’ютер на наявність шкідливих програм і будуть намагатися обдурити вас в придбанні повну ліцензійну версію, для того, щоб видалити передбачуваної загрози встановлено на вашому комп’ютері. Чи не попадіться в цю пастку!

Найбільш поширеним засобом поширення, корумпованих браузер редиректів, програмне забезпечення комплектації, шкідливих програм або розширення, інстальовані на комп ‘ ютері без знання, і т. д. Більшість користувачів не вдасться запам’ятати Якщо саме вони вже встановили цей інструмент на своєму комп’ютері. Часто буває, без їх відома або згоди. Ви бачите, коли завантаження програмного забезпечення з Інтернету, користувачі відомі занадто швидко, щоб натиснути на кнопку “Далі” і мало би не звертайте уваги на те, що вони насправді погоджуєтеся.

Не роблять загальну помилку робити вибір на користь швидка інсталяція. Замість цього, виберіть Custom або розширений режим майстра інсталяції. Це дасть вам владу, щоб зняти виділення додаткового програмного забезпечення, які не правильно розголошується коли ви завантажили Пакет програмного забезпечення.

Цуценят, не слід недооцінювати. Частіше за все вони намагаються зашкодити комп’ютеру або прийняти ваші гроші. Переконайтеся, що завантажувати програми, програми, розширення або будь-який корисності інструменти з ліцензовані і надійних джерел.

Крім того, двічі подумати перед тим натиснувши будь-яких кнопок, щодо встановлення або оновлення процеси. Обачність є ключем до бути застрахований від шкідливих загроз. Якщо ви помітили наявність цього підроблені оптимізації інструмент, ми пропонуємо, ви негайно приступити до його видалення. Якщо ви не впевнені щодо його видалення з комп’ютера, ми можемо допомогти вам з цим завданням. Просто дотримуйтесь наших докладні інструкції нижче.

Smart PC Care Fake Optimization Tool деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Smart PC Care Fake Optimization Tool з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *