Як видалити Shopping Helper Smartbar (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Shopping Helper Smartbar

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Shopping Helper Smartbar. Це керівництво Shopping Helper Smartbar видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Shopping Helper Smartbar функції як викрадач браузер, який здатний проникаючим комп’ютер під час роботи в Інтернеті і намагається завантажити різні програми від сторонніх веб-сайтів. Майте на увазі, що цей викрадач не тільки впливає на домашню сторінку за умовчанням, але він також замінює вашої пошукової системи за умовчанням. Таким чином, у випадку, якщо ви хочете змінити URL-адресу домашньої сторінки та пошуку постачальника, її слід видалити Shopping Helper Smartbar викрадач браузера з ПК як можна швидше.

Після Shopping Helper Smartbar входить віртуальну машину, він починає, викликаючи вам багато проблем, при цьому програма не повинні знаходитися в системі. Найпомітнішою зміною зроблені викрадач є модифікацією вашого за замовчуванням домашню сторінку і пошуку двигуна, який ви неодмінно помітите. Власне, саме так як викрадачів працювати-після того, як вони проникнути ваш ПК, необхідне не затвердження реалізувати будь-які зміни на ньому, яка безумовно може завдати шкоди вашому комп’ютеру. Однак, що більш цікаво, є той факт, що ви не можете пригадати, установки програми в системі, і це, безумовно, буде турбувати вас.

По суті, Shopping Helper Smartbar не потребує будь-якого схвалення, щоб проникнути в комп’ютер. Однак, викрадач є настільки кваліфікованої, що він може зробити вас встановити самостійно навіть не усвідомлюючи цього. Як правило Shopping Helper Smartbar входить ПК, що входять до складу інших програм, оскільки вона забезпечує можливо найпростіший відправною точкою для нього. З цієї причини щоразу, коли ви встановите нове програмне забезпечення на віртуальній машині, вам варто прочитати всі зазначені строки й умови, що надаються Майстер установки. В іншому випадку виникають проблеми, пов’язані з безпекою.

Remove Shopping Helper Smartbar
The Shopping Helper Smartbar Virus

Після установки на комп’ютері, Shopping Helper Smartbar підставить замість вашої пошукової системи за умовчанням та головній сторінці search.shapdo.com і буде додати кнопки для швидкого доступу до популярних веб-сайтів, таких як Facebook, Twitter, Wikipedia, і т. д. Крім того, ви також зможете перевірити прогноз погоди і слухати радіо. Хоча, ви не враховувати й Shopping Helper Smartbar на вашому комп’ютері тому, що це оголошення підтримки і буде піддавати різного роду загроз. Наприклад, Shopping Helper Smartbar буде почати затоплення монітор з численними комерційної реклами, яке може переспрямувати вас деякі пошкоджені сайти з шкідливого вмісту і заразити ваш комп’ютер зловмисне програмне забезпечення. Окрім того, кожен клік по наданих реклами генерує гроші для своїх творців і продовжує існування небажані програми.

Ще одна річ, ви повинні знати про Shopping Helper Smartbar є той факт, що відображається оголошення не є те, що ви повинні турбуватися про більшість. По суті, найголовнішим підсумком пов’язані програми є його здатність доступу до ваших особистих даних. Як тільки викрадач інфікує комп’ютери, починається ваш віртуальний заходи по моніторингу і записує історії веб-перегляду. Після того, як програма зібрали достатньо інформації про ваші уподобання, Shopping Helper Smartbar акцій даних третім особам, які приховані за це і вони могли б використовувати зі зловмисними намірами. Це причина, чому ви повинні видалити Shopping Helper Smartbar відразу ж і переконайтеся, що комп ‘ ютер добре захищений від зловмисних програм.

Shopping Helper Smartbar деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Shopping Helper Smartbar з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Shopping Helper Smartbar з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *