Як видалити SerfSearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove SerfSearch.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити SerfSearch.com. Це керівництво SerfSearch.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

SerfSearch.com були класифіковані як типовий браузер викрадач, основною метою якого є сприяння adware. Як тільки цей веб-сайт отримує встановлені на вашому комп’ютері, він негайно зміниться домашньої сторінки і пошукові системи за умовчанням SerfSearch.com, і ваша система застряє з численними комерційних спливаючу рекламу. Крім того, інтрузивні реклами передбачено SerfSearch.com сповільнити швидкість Інтернету, порушити ваш сеанси перегляду і викликати часті системи тисне, тим самим зберігаючи викрадач на віртуальній машині безумовно не рекомендується.

Знайте, що якщо SerfSearch.com є представити на вашому ПК, що завжди з причини, і ви повинні знати, що ця програма здатна викликати вас багато проблем. Єдиний спосіб уникнути справу з цих питань є знайдіть і видаліть зловмисні викрадач від системи відразу ж.

Це може здатися дивним, але в більшості випадків користувачів комп’ютера ті, які встановлять SerfSearch.com на свої системи, себе. Аналогічно до інших інтрузивні додатків, SerfSearch.com є такий розумний, що він може зробити вас завантажити його, навіть не підозрюючи про це. Найчастіше викрадач входить вашій машині, в комплекті з інших додатків і тримає свою присутність в секреті, поки змінити домашню сторінку і веб-браузер, і тонів комерційної реклами починають з’являтися на вашому моніторі.

Є інші способи, що SerfSearch.com використовує проникнути ваш ПК. До них відносяться ховатися за спам вкладень електронної пошти, пошкоджені посилання та веб-сайти, або просто видаючи себе за фіктивними системи або оновлення програми. Наприклад, вам може бути переконаний в тому, що ви оновлюємо Adobe Flash Player або Java, але замість цього, ви встановлюєте розорили зловмисних, нав’язливі і небезпечних adware інструмент на віртуальній машині. Отже, якщо ви хочете, щоб уникнути мимоволі встановлення рекламного програмного забезпечення в системі, ви повинні бути дуже обережні і пам’ятати, що поспіху, наївність, і відволікання безумовно не допоможе вам на всіх.

Remove SerfSearch.com
The SerfSearch.com Virus

У випадку SerfSearch.com була встановлена на вашому комп’ютері, браузер буде отримувати залита тонів марно комерційної реклами. Майте на увазі, що якщо натиснути на будь-який з них, ви в кінцевому підсумку встановлення більш небажаних зловмисне програмне забезпечення в системі. Крім того, як виринаючі вікна буде відображатися, кожен раз, коли ви намагаєтеся роботи в Інтернеті, вони здатні заподіяння вам різного роду проблем. Як уже згадувалося, серед цих питань є уповільнення швидкість Інтернету, зазнають частих системи збої і перериваючи активності перегляду. Таким чином, найкраще, що ви могли б зробити полягає у видаленні SerfSearch.com з комп’ютера прямо зараз.

У всякому разі, найгірший питання ви будете мати справу з якщо SerfSearch.com комп ‘ ютер інфіковано, є здатність викрадач викрадення особистих і фінансових даних. Як тільки SerfSearch.com входить комп’ютер, він починає діяльність з моніторингу вашого веб-перегляду та каталоги кожен ваш рух онлайн. Після того, як на рекламне зібрано достатньо інформації про вас, він розділяє його з невідомих третьої сторони, які підтримують програми, і вони могли б використовувати його для зловмисних цілей. З цієї причини ви повинні не тільки видалення SerfSearch.com від системи, але також захистити ваш комп’ютер від зловмисних програм у майбутньому.

Якщо ваш сеанси перегляду були переведені в ненадійних веб-сайтів, порушення безпеки файлів, це дуже ймовірно, що рекламне ПЗ додатків може вдалося проникнути в віртуальної машини. В результаті, деякі інфекції можуть бути приховані в систему, і вони можуть дозволити деякі кібер-злочинці, щоб отримати доступ до вашого ПК і вкрасти ваші конфіденційні дані. У випадку, якщо це відбудеться, єдиний спосіб, щоб повністю стерти будь-яких загроз з системи та захисту ваших особистих даних від крадіжки, полягає у використанні автоматичний безпеки програми. Використовуючи його, всі приховані інфекцій може бути розташована і видалені відразу.

SerfSearch.com видалено вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм на всі часи.

SerfSearch.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити SerfSearch.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо ви виявили шкідливих програм процес, правою кнопкою миші і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити SerfSearch.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *