Як видалити SearchThis.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Браузер викрадачів є дратує паразити, які взяти на себе ваш браузер і перетворити їх на відображенні оголошення інструменти. Якщо SearchThis.com перенаправлення постійно з’являється на екрані, це означає, що десь на вашому комп’ютері таїться браузер викрадач паразита. Ви також можете помітити, що одній сторінці замінила головній сторінці, вкладки сторінок і нових навіть кращим пошукову систему. Це тому, що викрадачі може вільно змінювати будь-які веб-параметри, вони вважають за потрібне. І це ще не все.

Зловмисні програми також можуть інсталювати shady додатків і панелей інструментів, не Попрацювавши прошу вашого дозволу. Як типовий викрадач боротьби зі шкідниками кібер призведе до створення численних інтрузивні реклами в різних формах, як спливаючі вікна, банери, в текстових і блимає повідомлень. Вони, як відомо, сприяють ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, купони і знижки, і т. д. Цікаво, про такий рівень якої підвищено зміст те, що він буде спеціально орієнтовані, бути настільки привабливі, до вас як можна швидше. Як? Завдяки викрадач і можливість відстеження онлайн активності і збирати дані веб, як перегляд історії і результатів пошуку. Така інформація є дуже корисним для того, щоб забезпечити тип вмісту, які користувач, швидше за все, натисніть на. Зрештою, головною метою викрадач є створення pay-per-click доходів.

Браузер викрадачів найбільш часто поширюються через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, підроблені оновлення запити, програмного забезпечення, torrent файли і інфіковані посилання та оголошень. Якщо потрібно, щоб захистити дані від потрапляння в чужі руки, а також не дозволяє несвідомо зловмисного програмного забезпечення на вашому комп’ютері, ви повинні звернути пильну увагу на те, що ви клацніть на. Триматися подалі від спам-листи, як вони часто містять прихованих загроз, які можуть серйозно пошкодити ваш комп’ютер. Те ж саме відноситься і особливо, якщо повідомлення електронної пошти містить вкладення або виконувані файли.

Ми також рекомендуємо нашим читачам завжди вибирають для Custom/ розширений тип інсталяції, коли вони мають справу з програмним забезпеченням, що вони вже завантажили з Інтернету. Деякі пакети програмного забезпечення можуть входити прихованого вмісту, який автоматично встановить на вашому комп’ютері без вас навіть підозрюючи про це. Щоб уникнути цього, ви повинні слідувати наші поради. Тільки тоді ви зможете переглянути повний зміст того, що програми збирається отримати встановлені на вашому комп’ютері. Якщо ви бачите ніякого додаткового програмного забезпечення, вам потрібно зняти вибір, оскільки він швидше за все шкідливих програм в маскування.

Не робіть помилку, ігноруючи викрадач. Звичайно, оголошення може здатися не небезпечно на свої власні, але, зберігаючи цей паразит на вашому комп’ютері, ви отримаєте нічого, крім неприємностей. Ви бачите, чим довше це шкідливих програм дозвіл на проживання, більше реклами будуть здатні генерувати. Досить скоро ваш браузер буде почати відчувати труднощі відображення таку величезну кількість оголошень. Це неминуче призведе до його починають аварії і заморозити на щоденній основі.

Відстає і низька швидкість є також симптоми, які приходять від інфекції, викрадач Інтернет. Більше того, ваш онлайн-безпеки та конфіденційності може отримати під загрозу. Чутливі інформацію на зразок паролів, номери кредитних карток, банківський рахунок облікових даних, Логін ID, IP адреси, т. д. можуть легко потрапити в руки хакер, який прагне доступ до таких даних третім особам, інших сумнівних-для отримання прибутку. Відновити контроль над вашого браузера! Чим довше ви будете чекати, тим гірше він буде отримувати! Видалити цей неприємний браузер викрадач з вашого комп’ютера, поки не стало надто пізно!

SearchThis.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити SearchThis.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *