Як видалити Searchfeedtech.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Searchfeedtech.com. Це керівництво Searchfeedtech.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів є дратує шкідливе програмне забезпечення може перетворити ваш досвід перегляду в комплекті кошмар. Якщо Searchfeedtech.com сайт зберігає з’являються на екрані, це поганий знак. Ця веб-сторінка є симптомом таких шкідливої інфекції. Вона має владу, щоб змінити настройки браузера, а також встановлення різних розширень shady, додатків і панелей інструментів, не турбуючи просити вашого дозволу.

Викрадач в зловмисних план не зупинятися на досягнутому. Вона почне моніторинг вашу присутність в Інтернеті і збиратиме будь-які дані, він може отримати свої руки як перегляду історії, результати пошуку, і т. д. Такі дані є цінним для паразита, як це допоможе його для створення націленого оголошення вміст, який буде більше шансів для отримання клацнули на жертву. Таких індивідуальні оголошень є дуже вигідним для хакерів та підвищено сторінок. Більше кліків користувач робить, більше доходу, це створить.

Найбільш поширеним засобом для викрадач розподілу включають оновлень спаму в електронної пошти і вкладень, вільне програмне забезпечення розшарування, підроблені, торренти файли, інфікованих посилання та оголошень тощо. Дуже важливо не вдаватись сліпо випадкових спливаючих вікон, які намагаються обдурити вас в натиснувши на посилання shady оновлення. Завжди покладатися на ліцензію і заслуговує на довіру джерел, щоб отримати оновлення програмного забезпечення, від. Ви можете натрапити на об’яви, що рекламують здавалося б корисні інструменти, які обіцяють поліпшити продуктивність ПК.

Не будьте занадто швидко, щоб натиснути на цю кнопку ‘Встановити’. Будьте обережні. Є надійним джерелом? Таке програмне забезпечення компанії, яка пропонує цей продукт дійсно законні? Це краще використовувати власні джерела для завантаження програмного забезпечення, а також оновлює. І, коли приходить час для їх встановлення, переконайтеся, щоб зупинити свій вибір на Custom або додатково встановити, щоб можна було легко переглядати за наявності будь-яких Факультативний установок. Якщо дійсно будь-якого додаткового програмного забезпечення, розумні речі робити є скасування виділення і програми у таких додатків, як вони швидше за все шкідливих програм в маскування.

Викрадач до влади, не слід недооцінювати. Чим довше цей паразит може залишитися на вашому комп’ютері, тим гірше буде отримати свої збитки. Вміст оголошення буде продовжувати рости швидко, в результаті чого вашого браузера, щоб заморозити і часто аварії. Більше того, є тільки так багато реклами, вона буде мати можливість відображення. У якийсь момент ваш браузер перестануть працювати повністю.

Браузер викрадачів є серйозною загрозою для онлайн-безпеки та конфіденційності. Він може отримати його руки не тільки ваші дані веб, як перегляд історії і пошукових запитів, але паролів, номери кредитних карток, банківські рахунки, IP-адреси, Ідентифікатор входу та ін. Таку цінну інформацію напевно отримати спільно з іншими третіми сторонами для отримання прибутку. Ось чому ви повинні зупинити викрадач виконанню шкідливого місії. Як тільки ви виявити його присутність, вам потрібно продовжити його негайного видалення, поки не стало надто пізно!

Searchfeedtech.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Searchfeedtech.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *