Як видалити Search9.askthepotato.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Браузер викрадачів, як відомо, бути дуже дратує паразитів, які мають здатність перетворити веб-перегляду досвід в комплекті пекло. Як тільки вони проникнути ваш пристрій, вони будуть заразити кожен веб-браузер доступний. Мета полягає в тому, щоб перетворити їх на відображенні оголошення інструменти. Жодний застосунок не застрахований до взнаки – Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft краю. За наявності їх, ви можете бути впевнені, що вони стали під контролем цей зловмисного програмного забезпечення.

Search9.askthepotato.com це сайт, який з’являється люб’язно викрадач на вашому комп’ютері. Це дуже ймовірно, що ця сторінка замінила вашої домашньої сторінки та пошукових системах. Шкідника впевнений, аби зробити переспрямування до цього сайту, а також відкрити в нових вкладках. Є те, що паразити викрадач мета прибуток генеруюча кілька нав’язливим оголошень, що наповнить вашу екран кожного разу, що ви відкриваєте браузер. Справа в тому, вони можуть привести вас до ненадійні сторінок.

Ви бачите, браузер викрадачів не запрограмовано перевірити посилання, вони будуть просувати. Саме тому ви повинні бути обережні, щоб не натиснути на shady такого вмісту. Але навіть якщо ви уникнути просування по службі, паразита буде ще зможуть сіяти хаос у вашому браузері, роблячи його не в змозі працювати належним чином.

Це займе всього один клік на неправильному місці і невідповідний час для вас, щоб несвідомо заразити ваш комп’ютер з цього небезпечний шкідник. Часто викрадачів отримати доступ до вашого комп’ютера через сумнівних посилання, в комплекті ПЗ, торренти, підроблені оновлення запитів і спам-повідомлень електронної пошти, які містять вкладення або виконувані файли. Доброю новиною є те, що цей тип шкідливих програм не можуть зламати ваш комп’ютер. Єдиним способом для того, щоб проникнути ваш пристрій є, якщо ви даєте йому дозвіл на це.

У більшості випадків користувач робить це, навіть не підозрюючи про це. Ось чому дуже важливо приділяти пильну увагу на те, що ви робите онлайн, а також про те, не пропустіть читання умови. Ми також рекомендуємо вибирають для вибіркової інсталяції режимі, коли доступні для того, щоб переконатися, що немає прихованого вмісту отримує встановлені на вашому комп’ютері непомітно.

Браузер викрадачів є дуже небезпечні паразитів, які здатні серйозної шкоди для будь-якого веб-браузера, що у вас. Ця загроза є серйозною загрозою для вашої особистої та фінансової інформації. Викрадачі змозі відслідковувати ваших дій в Інтернеті та збору даних, таких як, але не обмежуючись історію веб-перегляду та пошукові запити, так що його можна настроювати за реклами і зробити їх більш привабливим вам.

За кожен клік, що ви робите платять паразита. Не будемо наївними, навіть якщо ігнорувати відображувану реклами або використовувати режим анонімного перегляду, не вирішить вашу проблему. Викрадач просто отримати більш агресивними і використовувати інші тактику. Вашим єдиним порятунком полягає у видаленні викрадач браузера за допомогою пристрою як можна швидше. Чим довше ви затримати вживати заходів, тим вище ризик паразита, процвітаючий свою місію. Захистити вашу конфіденційність і повернутися в нормальний досвід перегляду, позбувшись від Search9.askthepotato.com викрадач, поки не стало надто пізно.

Search9.askthepotato.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search9.askthepotato.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Search9.askthepotato.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *