Як видалити Search2000s.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search2000s.com. Це керівництво Search2000s.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search2000s.com є як викрадач браузер, який здатний проникаючим вашого комп’ютера при перегляді веб-сторінки і намагається завантажити різні програми від сторонніх веб-сайтів. Майте на увазі, що цей викрадач не тільки впливає на домашню сторінку за умовчанням, але він також замінює вашої пошукової системи за умовчанням. Таким чином, у випадку, якщо ви хочете змінити URL-адресу домашньої сторінки та пошуку постачальника, її слід видалити Search2000s.com викрадач браузера з ПК як можна швидше.

Search2000s.com представлений у вигляді пошуку корисних інструмент, який призначений для демонстрації результатів безпечного пошуку. Однак, як тільки браузер додаток вводить віртуальну машину, він починає, викликаючи вам багато проблем, таким чином програми не повинні знаходитися в системі.

Найпомітнішою зміною зроблені Search2000s.com модифікація системи за умовчанням домашню сторінку і пошук яких ви помітите, звичайно. Власне, саме так як викрадачів працювати-після того, як вони проникнути ваш ПК, необхідне не затвердження реалізувати будь-які зміни на ньому, яка безумовно може завдати шкоди вашому комп’ютеру. Однак, що більш цікаво, є той факт, що ви не можете пригадати, установки програми в системі, і це, безумовно, буде турбувати вас.

Search2000s.com не потребує будь-якого схвалення, щоб проникнути в комп’ютер. Цей викрадач є настільки кваліфікованої, що він може зробити вас встановити самостійно навіть не усвідомлюючи цього. Як правило Search2000s.com входить ПК, що входять до складу інших програм, оскільки вона забезпечує можливо найпростіший відправною точкою для нього. Майте на увазі, що викрадач часто інсталюється разом з іншими шкідливими програмами, яка також може вимагати видалення. З цієї причини щоразу, коли ви встановите нове програмне забезпечення на віртуальній машині, вам варто прочитати всі зазначені строки й умови, що надаються Майстер установки. В іншому випадку виникають проблеми, пов’язані з безпекою.

Після установки на комп’ютері, Search2000s.com починається повінь монітор з численних комерційної реклами та зв’язків. Проблема тут в тому, що це не дуже легко розпізнати ці посилання, так що ви могли випадково натиснути на них і отримаєте перевели деякі пошкоджені сайти з шкідливого вмісту. Окрім того, кожен клік по наданих посилання генерує гроші для своїх творців і продовжує існування небажані програми.

Однак, відображене реклами, не річ, яку ви повинні турбуватися про більшість. По суті, найголовнішим підсумком пов’язані Search2000s.com є можливість програми доступу до Ваших персональних даних. Як тільки викрадач інфікує комп’ютери, починається ваш віртуальний заходи по моніторингу і записує історії веб-перегляду. Після того, як програма зібрали достатньо інформації про ваші уподобання, Search2000s.com акцій даних третім особам, які приховані за це і вони могли б використовувати зі зловмисними намірами. Це причина, чому ви повинні видалити Search2000s.com відразу ж і переконайтеся, що комп ‘ ютер добре захищений від зловмисних програм.

У випадку, якщо ваш сеанси перегляду були переведені в ненадійних веб-сайтів, порушення безпеки файлів, це дуже ймовірно, що рекламне ПЗ додатків може вдалося проникнути в віртуальної машини. В результаті, деякі інфекції можуть бути приховані в систему, і вони можуть дозволити деякі кібер-злочинці, щоб отримати доступ до вашого ПК і вкрасти ваші конфіденційні дані. У такому випадку єдиний спосіб, щоб повністю стерти будь-яких загроз з системи та захисту ваших особистих даних від крадіжки полягає у використанні автоматичний безпеки програми. Використовуючи його, всі приховані інфекцій може бути розташована і видалені відразу.

Search2000s.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Search2000s.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *