Як видалити Search SweetIM Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search SweetIM Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search SweetIM Virus. Це керівництво Search SweetIM Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви бачите search.sweetim.com сторінку щоразу під час відкриття одного з своїх веб-переглядачах? Цей сайт зайняти місця попередній домашньої сторінки та пошукових системах? Якщо так, Новини не добре. Ви маєте справу з викрадач неприємні браузера. Поява search.sweetim.com є доказом цього. Інфекція вже вступив вашої машини і відображення на цій сторінці, його спосіб виявлення себе до вас. Прислухалися до цього попередження.

Викрадачі не роблять приємним орендарям. Вони не є корисними або. Всі вони роблять це, зробити повний безлад вашої веб-перегляду діяльності. Пошук SweetIM тут не виключення. Це призведе до вас нічого, крім проблем, які будуть рости в цифрах і серйозність, як час проходить. Не сидіти склавши руки чекає, щоб це відбулося. Кожна інфекція виходить з-під контролю, рано чи пізно, і тоді твої відчуття тут погіршується. Таким чином, вжити заходів проти шкідника якомога швидше. Сайт search.sweetim.com це ваш ключ. Один раз ви плашкові це, починають шукати на викрадач схованку, і коли ви знайшли, де вона ховається, видалити його на місці. Чим швидше він пішов з вашої системи, тим краще. Якщо ви дозволите це залишитися, він не буде задовго до того, як ви пошкодуєте про це.

На search.sweetim.com стає ваш онлайн постійним супутником. Кожен раз, коли ви так багато як штрих, один з своїх веб-переглядачах, сайт є, щоб вітати вас. Він навіть замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах і ви змушені використовувати його кожного разу, коли ви хочете пошуку в Інтернеті. Проблема в тому, search.sweetim.com не генерує безпечної та точні результати пошуку як рекламується. Те, що в основному шоу вас приймає, пошкоджено посилання. Хакери позаду викрадач використовувати його, щоб збільшити веб-трафіку до конкретних сторінок і, таким чином, щоб отримати гроші через механізм pay-per-click. Кожна з яких кліків по посиланню ви наповнює кишені шахраї. Чи не звук добре, чи не так?

Remove Search SweetIM Virus
The Search SweetIM Virus

Поряд з ненадійних досягати результатів, хоча, ви також побачите тонн на просто як ненадійні оголошень, які служать тієї ж мети шкідливі. Натискання кнопки, хакери заробляють гроші. Що ще гірше, натиснувши кнопку, ви ризикуєте, завантаження більше інфекцій у вашому комп’ютері, вже інфіковані. Останнє, що вам потрібно це більше шкідливих програм. ПК вже неефективні через це один одного. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Вона відстає весь час. Він виходить з ладу. Це перезавантажується. Ваш браузер заморозити теж. Навіть підключення до Інтернету може стати unstable. Все це завдяки пошук SweetIM. Уявіть собі, що вашої діяльності в Інтернет будуть перетворюватися у разі завантаження більше шкідників. Не push удачу. Видалити викрадач і отримати веб-перегляду повернутися до нормального. Зробити так вручну, скористайтеся нашим гідом видалення нижче.

Як ви в кінцевому підсумку застрягли з пошуку SweetIM? Найбільш ймовірним поясненням є що викрадач прибув пакетні в іншій програмі. Часто завантажити безкоштовні програми з Інтернету? Більшість користувачів зробити. Але більшість користувачів також робити кинути застереження у вітер під час процесу інсталяції. Це є величезною помилкою, і це, мабуть, як ви отримали інфікованих. Ви читаєте умови перед прийняттям їх? Це повинно! Переконайтеся, що ви знаєте, що ви даєте зелене світло і не поспішати натиснути “Готово”.

Крім того, завжди вибрати власні параметри майстра інсталяції, а не стандартні. Таким чином, ви в змозі побачити всі додатково додається програм, які збираються, щоб бути встановлені разом з вихідного додатка. Зніміть виділення з них. Ви маєте цей варіант. Такі “бонуси” – зазвичай шкідливі і не потрібно їх на борту. Видалити їх. Шахраї молитися за ваш недбалості як якби ви недбалості, ви б ніколи не поспішати, щоб перевірити весь комплект, і всі додаткові послуги будуть встановлені автоматично. Довести їх неправоту і зберегти ваш комп’ютер вірусів.

Search SweetIM Virus деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search SweetIM Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *