Як видалити Search.searchwtii.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search.searchwtii.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.searchwtii.com. Це керівництво Search.searchwtii.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Стала поява Search.searchwtii.com сайту є поганою новиною. Якщо ви бачите весь час, Перепрошуємо, Повідомляємо Вам, що ваша машина більше не є інфекції безкоштовно. Це гавані браузер викрадач, називається дивитися телевізор. Не дозволяйте собі бути обмануті цієї програми. Це рекламується як корисний і законними. За реклами це допоможе вам дивитися телебачення через Інтернет. Однак, шкідниками падає вистрілив на цю обіцянку.

Не вважаю, що слово Search.searchwtii.com говорить. Ніщо не є справжнім, за винятком того, що ви маєте справу з викрадач неприємні браузер, який повинен бути вилучений з вашої машини, як можна швидше. Зробіть собі ласку і не відкладати на інфекції видалення. Чим довше він залишається, більше проблем, ви в очі. Візьміть Search.searchwtii.com сайт як попередження і прислухатися до його. Знайти, де ховається викрадач і позбутися від нього, поки не стало надто пізно.

Цей шкідник не тільки не зберегти свої обіцянки, щоб удосконалити його роботу, але вона фактично посилює їх. Щоразу під час відкриття одного з своїх веб-переглядачах отримати перерваний Search.searchwtii.com сайту. Вона стає онлайн тінь. Він навіть замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах без будь-якого дозволу ваш і не дозволяє змінювати їх назад. Всякий раз, коли ви хочете надрукувати у пошуку, ви змушені використовувати Search.searchwtii.com двигуна. Давайте попередити вас, однак.

Remove Search.searchwtii.com
The Search.searchwtii.com Virus

Search.searchwtii.com не є надійним. Ні вона відображає результати. Хакери позаду викрадач використовувати його, щоб збільшити веб-трафіку на конкретних сторінок і отримати pay-per-click доходів. Кожен раз, коли ви натиснете на щось, шахраї платять. Ви стали їх спонсор незалежно, за бажанням його чи ні. Але це ще все. Натиснувши ви також ризикують погіршення ситуації, завантаживши більше інфекції у вашій системі.

Нічого викрадач дисплеїв є надійним. Одиночне клацання на посилання пошкоджені або оголошення і запросити більш шкідників на вже інфіковані і неефективні машини. Майте на увазі, що ваш комп’ютер вже страждають через одного викрадач махінаціями. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Він вилітає і замерзає. Застосунки не завантажується. Підключення до Інтернету є слабкою. Це кошмар. І як це не вистачає, викрадач є також шпигунстві на вас, збираючи конфіденційних даних та направлення до кіберзлочинців, який опублікував його. Не дозволяйте цього перейдіть, якщо ви не хочете, щоб стати жертвою для фінансових сканування або навіть крадіжки. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і позбутися від викрадач на місці. Все, що вам потрібно зробити це виконайте дії згідно точного порядку огляду і незабаром достатньо ваша машина буде інфекції безкоштовно знову.

Як викрадач увійти? Один з найбільш правдоподібною сценарії є, що викрадач прибув пакетні до іншої програми, які ви завантажили і встановлений на вашому комп’ютері. Комплектації техніка є досить популярним серед хакерів, тому що це дуже ефективним. Тим не менше це тільки ефективні тому, що користувачі не звертають уваги під час установки процесів. Наступного разу, коли ви встановите програмне забезпечення, вибрати додаткові параметри майстра інсталяції замість основні з них. Таким чином, можна перевірити весь комплект програми, програми, а також зняти всі додаткові послуги до закінчення установки. Якщо ви пропустите цей крок, всі додатково додається додатків отримати встановлений на вашому комп’ютері, автоматично, і ви змушені мати справу з ними пізніше. Зберегти себе від неприємностей і запобігти їх від вступу в першу чергу. Це простіше варіант.

Search.searchwtii.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search.searchwtii.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.searchwtii.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *