Як видалити Search.hdirectionsandmap.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search.hdirectionsandmap.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.hdirectionsandmap.com. Це керівництво Search.hdirectionsandmap.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search.hdirectionsandmap.com є пошуковою системою, яка включає в себе кнопки швидкий доступ до корисних і затребуваних платформ. Є два бари вбудовані посилання. По-перше, розташовані нижче поля пошуку, дає швидкий доступ до Амазонке, Gmail, Google Maps, служби Bing Maps, Geico і YouTube. Другий набір посилань, вбудований в вбудованих інструментів. Вона містить посилання на WeatherMap, моя Новини дроту, Facebook, і платформ для направлення і карти, перерахованих вище. Два комплекти екранні кнопки поділитися кілька спільних веб-сайтів, тому що вбудованих інструментів означало бути завжди доступні. Якщо ви часто подорожуєте Search.hdirectionsandmap.com буде зручно для вас. Ми не рекомендуємо платформи. На думку дослідників безпеки вона пов’язана до браузера викрадач.

Якщо ви знайшли Search.hdirectionsandmap.com як домашньої і за замовчуванням пошукової при перемиканні на комп’ютері один день, ви стали жертвою підступні програми. Багато користувачів були скаргами, що це сталося з ними. Викрадач може проникнути свій шлях у вашій системі непоміченими. Є кілька способів для цього хоче. Бажані розсилки техніка називається комплектації. Freeware, shareware і піратських програм можна отримати від вас таку злагоди, щоб інсталювати засіб ізгоїв до комп ‘ ютера. Вони будуть пропонувати це як бонус і включити його для установки за замовчуванням. Якщо пропустити предикат, читання умовам при обробці вашої програми вибору, ви залишитеся не знають, що ще одна утиліта планується встановити паралельно з ним.

Remove Search.hdirectionsandmap.com
The Search.hdirectionsandmap.com Virus

Спам передачі Search.hdirectionsandmap.com викрадач за допомогою файлів. Крадькома програми будуть приховані за передбачуваним документ, який відправник додасть до електронної пошти. У багатьох випадках спамери хибному світлі законних компаній і організацій. Це допомагає зробити свої повідомлення, здається справжнім. Щоб підтвердити, що даного листа походить від сутності вказано від, доказ доступні контактів. Адреса електронної пошти є кращий показник, як всі інші дані можуть бути легко скопійовані. Найпростіший спосіб поширення викрадач за допомогою диска на завантаження. Ввівши пошкоджені веб-сайт або порушення безпеки посиланням може бути достатньо, щоб зловісний програми переведений на ваш комп’ютер. Ви повинні бути обережні про онлайн джерел ви довіряєте. Робити ваші дослідження, якщо це необхідно.

Search.hdirectionsandmap.com викрадач є підтримкою реклами програми. Він покаже вам привабливими пропонує для різних елементів, включаючи одягу, технологічні пристрої, меблі, аксесуари, садівництво обладнання Ігри, іграшки, декоративні елементи та багато інших. Рекомендовані пропозиції будуть приніс через оголошення. Вашого екрана буде залита спливаючі вікна спливаючі, банери, купон коробки, inline, контекстні плаваючою інтерстиціального, перехідний, порівняння та інші види реклами на постійній основі. Це буде перешкодою на перший, але воно стає занадто відволікає і нав’язливими мати справу з вчасно. До того ж, оголошення є потенційна загроза безпеці. Вони могли б призвести до infused шкідливих веб-сайтів. Люди за Search.hdirectionsandmap.com припадає платформ, вони посилання.

Search.hdirectionsandmap.com сайт належить Кайманових островів компанії під назвою Eightpoint технології, ТОВ Рекламні послуги розповсюджує ексклюзивні ліцензією полярності технології, ТОВ, компанії, що базується в Лімасолі, Кіпр. Як особам вирішили не брати на себе відповідальність за з питань безпеки. Потенційні проблеми навколо викрадач включають Договірні шкідливих програм і маючи чутливих вводу витік. Підпільні програма запису історії веб-перегляду, відстеження печиво, натискання клавіш, IP адреса, географічне розташування, поштовий індекс, демографічні показники, цензу, обліковий запис електронної пошти, номер телефону, імена користувачів, паролі, фінансові повноваження та інші деталі. Власники Search.hdirectionsandmap.com викрадач продати зібрали інформацію на darknet ринках.

Search.hdirectionsandmap.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search.hdirectionsandmap.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.hdirectionsandmap.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *