Як видалити Search.gmx.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search.gmx.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search.gmx.com. Це керівництво Search.gmx.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Зовнішній вигляд Search.gmx.com сторінки є поганою новиною для вашої системи. Це вказує на наявність кібер інфекції. Так, ви в даний час інфіковані викрадач браузер, і чим раніше ви діяти проти нього, тим краще. Прийняти постійне відображення Search.gmx.com, як Попереджувальний знак це і прислухатися до його. Після того, як ви помітили, що вона бере на раніше надійний браузерів, вжити заходів. Викрадачів, не те, що ви буде користуватися, маючи на борту. Вони настирливої, шкідливих, небезпечних і дратує. Що ви застрягли з нічим не відрізняється. Знайти, де вона ховається якомога швидше і видалити його, перш ніж ваша ситуація погіршується. Це кращий курс дій, які можна взяти. Візьміть його зараз. Шкідника використовує кожну секунду на борту корумпованим вашої системи і завдати шкоди. Не дати йому більше часу зробити це. Знайти, де вона ховається і видалити його на місці. Затримки призвести до жалю.

Після успішної установки Ця інфекція не втрачайте часу. Він відразу ж починає робити величезний безлад. Все починається з комфортними, який перетворюється на кошмар. Кожен раз, коли ви йдете в мережі, ви бачите Search.gmx.com сторінки. Це всюди. Ви не можете зробити один хід онлайн без нього перериваючи. Це там, коли ви відкриваєте нову вкладку. Саме там, коли ви вводите текст в пошуку. Ви, перенаправляються до нього весь час. Сайт навіть замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах за вашою спиною. Але це ще не все. Ваш екран також повністю покриті всі види реклами. Ви бачите, банери, купони, угоди, пропозиції, у текстах, відеооголошення тощо. Навіть сторінок, який колись безкоштовне, не важкий на спливаючі вікна. Уявіть собі, отримати будь-яку онлайн робота в таких умовах. Це неможливо.

Remove Search.gmx.com
The Search.gmx.com Virus

Оголошення з’являються весь час, popping і блокування вмісту сторінок. Іноді вони навіть з’являються прямо під курсором миші. Якщо натиснути кнопку, ви погіршити ваш скрутного становища. Ці оголошення не є надійними. Більшість з них є спонсором і доставити більше інфекцій. Один клік є все, що потрібно для вас запросити більш шкідника на ваш комп’ютер. Не натискайте на що-небудь. З викрадач на борту ви постійно піддаються ризику шкідливих програм. Вашої діяльності в Інтернет ефективно зіпсував. Тим не менш Оффлайн діяльність порушені також.

У зв’язку з викрадач махінаціями ваша машина починає underperform. Він вилітає і часто замерзає. Це перезавантаження без попередження. Вона починається, виникають проблеми при правильному відображенню будь-який вміст. Викрадач в основному забороняє використання власних машин, як про -, так і в автономному режимі. Не миритися з цим. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і позбутися від шкідників як можна швидше. Чим раніше ви видаліть його, тим краще. Не соромтеся. Дійте зараз!

Як викрадач увійти? По-перше, Search.gmx.com сайті з’явився тільки тому, що викрадач нав’язаної його вам. Але викрадач себе вже був у вашій системі. Як вона отримала там? Її було інстальовано. Вами. Ви, ймовірно, не пам’ятаю установці боротьби зі шкідниками і це нормально. Це ви обманом. Він не відкривав себе на початок для того, щоб обдурити вас. Очевидно, це вдалося з тільки тому, що ви були занадто недбале не помітили нічого.

Викрадач було ймовірно в комплекті з іншої програми, які ви скачали і встановили на ПК. Тим не менш, ви були в поспіху і не пошкодуйте часу, щоб прочитати умови, як ви повинні. Ви натиснули “Приймаю” прямо зараз, не ви? Це величезна помилка. Не дозволяйте цьому статися знову. Комплектації техніку, діє тільки через недбалість користувачів. Пам’ятайте, що в наступний раз ви вирішили встановити що-небудь на вашому комп’ютері.

Search.gmx.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search.gmx.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search.gmx.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *