Як видалити Saferbrowser Yahoo Search (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Saferbrowser Yahoo Search. Це керівництво Saferbrowser Yahoo Search видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Saferbrowser Yahoo Search належить до сімейства вірусів викрадач браузера. Таких шкідливих програм відомий своєю здатністю змінювати настройки браузера без відома або згоди користувача, що дає можливість встановити панелі інструментів і розширень, які часто заражені теж. Що ще більше, коли ваш веб-переглядач отримує викрали, ваш екран почне повінь з усіма видами інтрузивні рекламу, спливаючі вікна, пропозиції, купони, пропозиції, т. д.

жертв, дуже ймовірно, знайти такі реклама привабливою. Це не збіг. Викрадачі можна легко отримати вашу історію і звички для того, щоб генерувати тип вмісту оголошення, які користувач, швидше за все, натисніть на. Основна мета цього шкідливих програм є створення pay-per-click доходів.

Хоча таке шкідливе програмне забезпечення розповсюджується в основному через заражені рекламу і програмне забезпечення в комплекті, є й інші способи для викрадач знайти свій шлях у вашой комп’ютерній мережі. Такі засоби включають, але не обмежуючись спаму електронної пошти і вкладень, torrent файли запитів підроблені оновлення, сумнівні посилання та багато іншого. Користувачі рекомендується, щоб їх програмного забезпечення з законних джерел і не для того, щоб натиснути на будь-які підозрілі спливаючі вікна, що закликаємо їх, щоб перейти за посиланням для того, щоб оновити своє програмне забезпечення.

Вибирають Custom або додатково процес установки настійно рекомендується, тому що це єдиний спосіб мати повний контроль над те, що насправді інсталюється на комп ‘ ютері. Можна легко скасувати вибір будь-яких програм і непотрібні знайти підозрілим.

Ніколи не варто недооцінювати силу браузер викрадачів. Хоча дратівливих оголошень напад може здатися не дуже небезпечно, сайти, вони могли б переорієнтувати вам можна приховати інші небезпечні загрози. Ви можете думати, що ви клацаєте на спеціальну пропозицію, але в реальності, ви могли б отримати перенаправляються на заражені сторінки, які можна відкрити задні двері для хакерів. Ми всі знаємо, що можемо зробити хакерів, правильно? Ваші персональні дані, як паролі, IP-адреси, банківські рахунки, номери кредитних карт, Логін повноваження, т. д. можуть легко потрапити в свої руки і вони можуть навіть вибрати, щоб поділитися таку інформацію третім сторонам для отримання прибутку.

Якщо ви не хочете отримати вашу інформацію, скомпрометований або стати жертвою щось ще більшу небезпеку як вимагачів або троянські програми, повинні негайно видалити цей зловмисних викрадач Saferbrowser Yahoo Search з вашого комп’ютера. Продовжити читання цю статтю, щоб дізнатися, як можна успішно керувати цим завданням.

Saferbrowser Yahoo Search деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Saferbrowser Yahoo Search з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *