Як видалити Rack-search.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Rack-search.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Rack-search.com. Це керівництво Rack-search.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Rack-search.com є альтернативні пошукової системи. Платформа рекомендується для користувачів, які працюють з Safari, Google Chrome і Mozilla Firefox. Rack-search.com обіцянки для покращення результатів пошуку. Просто дивлячись на веб-сайт, здається, сумнівно, що він може зробити, він стверджує, що він здатний. Він має фільтри або додаткові настройки. Схоже, що платформа може використовуватися тільки для проведення основних ключових слів веб-пошуки. Насправді навіть ця функція не є очевидним. Rack-search.com не знайде результати як постійні клієнти веб-перегляду. Скоріше, це повертає підтримуваних результатів. Сайт працює у тому, що його підключено до викрадач.

Крадькома програма не розповсюджується за допомогою Rack-search.com домену. Скоріше, він використовує методи закулісний розподілу. Найбільш поширеним джерелом для викрадач є розшарування. Неліцензійне інструменти можна об’єднати файл інсталяції зловмисні програми з власними. Господар, називається завантаження клієнта. Вона включає в себе викрадач як бонус. Зверніть увагу, що за замовчуванням буде мати додаткових інструментів, встановлених. Якщо ви вручну не змінюються перевагу, вона буде надано доступ до вашого комп’ютера. Переконайтеся, що завжди прочитати умови програми, які ви додаєте до системи. Це краще не купувати непідтвердженими програм від небажаних джерел.

Спам-листів передачі крадькома такі програми, як Rack-search.com викрадач за допомогою файлів. Відправник документ вкласти підроблені сповіщення і намагаються переконати вас, що воно є законним. Він може написати від справжнього особи, як national post, на місцевий відділ поліції, банк, уряд відділення, установи, соціальні мережі або створення електронної торгівлі магазину. Перед відкриттям файлу з електронного повідомлення, робити ваші дослідження, щоб підтвердити його походження. Перевіряти електронну пошту та інші списку контактів. Drive-by установок статися навіть легше, так що будьте обережні. Ви може заразитися, ввівши пошкоджені веб-сайт або натиснувши на посилання під загрозу. Вибрати ваші джерела мудро і зробити огляд кожного разу, коли необхідно.

Remove Rack-search.com
The Rack-search.com Virus

Коли він вривається в пристрій, зловісний програма атак вищезазначених веб-браузерів. Це буде змінити внутрішніх настройок з кількох причин. Перш за все, викрадач має на меті маніпуляцією пошукової видачі. Щоб мати змогу вносити зміни до них, вона буде змінюватися на головній сторінці і за замовчуванням пошукову службу, Rack-search.com. Це дасть змогу вставити підтримується вмісту на тлі реальному матчі, щоб ваші запити. Мета викрадач знизити свій захист. Це необхідно для іншої діяльності є здійснює. Shady програми відображаються спливаючі вікна, які буде заблоковано за регулярні обставин.

Виринаючі вікна є пряма форма реклами. Вони сприяють торгуватися угод за високу якість товарів народного споживання. Вам буде показана пропозиції для пунктам, як одяг, технологічні пристрої, аксесуарів, меблів, спорт передач, Садовий інвентар, прикраси, іграшки, ігри та багато інших. Оголошення буде поставлятися в різних форматах, включаючи банери, купон коробки, в тексті посилання, freebies, inline, контекстні плаваючою перехідний, інтерстиціального і порівняння оголошень. Привабливою листинги може інтрига вам, але ви повинні мати на увазі, що вони принесли Rack-search.com викрадач. Підступні програма не сканувати у ньому посилання на веб-сайтах. Її метою є отримання доходу для своїх розробників. Безпека кінцевого користувача не є прем’єр занепокоєння.

Ще одне джерело доходу для Rack-search.com викрадач є приватної інформації користувачів. Таємне програма збору даних веб-браузера і продавати його на darknet ринків. Можна визначити різні види вводу, у тому числі перегляду історії, відстеження печиво, натискання клавіш, електронної пошти, номер телефону, IP адреса, географічне розташування, код міста, реєстрації фізичних, імена користувачів, паролі та фінансові повноваження. Власники Rack-search.com викрадач не питайте людей для дозволу слідкувати за її онлайн і збирати дані, які вони зберігають у веб-браузері. Єдиний спосіб заборонити відстеження діяльності це видалити програму, підступні з вашої системи.

Rack-search.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо ви виявили шкідливих програм процес, правою кнопкою миші і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Rack-search.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *