Як видалити PUP.Optional.WinYahoo Virus | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити PUP.Optional.WinYahoo Virus. Це керівництво PUP.Optional.WinYahoo Virus видалення працює на всіх версіях Windows.

ЦУЦЕНЯ. Optional.WinYahoo є програму, створену зловмисниками. Як випливає з її назви, це класифікується як потенційно небажані програми. Тим не менше немає нічого потенційних у вашій ситуації. Ви маєте справу з інфекції, і це дуже погано. ЦУЦЕНЯ. Optional.WinYahoo є ідеальним поєднанням марно, неймовірно дратує і небезпечно. Тримаючи його у вашій системі є помилкою. Шкідника не буде корисним для вас у будь-якому випадку. Навпаки. Він буде тримати на бомбардування ви з тонни питань і проблем. Справді, більше часу, він витрачає на борту, кілька проблеми ви стикаєтеся. Вони нікуди не дінеться самі по собі. Ні, вони будуть рости навіть в тяжкості, як час проходить.

На щастя для вас, ви не повинні миритися з все це. ЦУЦЕНЯ. Optional.WinYahoo є повністю знімним. Ви можете позбутися від нього в кілька простих кроків. Однак, не дозволяйте цього факту, ввести вас в оману. Ви все одно повинні діяти швидко. Даючи інфекцій більше часу на вашій машині буде погано закінчують. Воно не може бути найнебезпечнішою паразита там, але це не нешкідливі або. Якщо не вжити негайних заходи, щоб видалити його, коли ЩЕНЯМ може навіть домогтися успіху в деяких безвідкличний пошкодження. Зробіть собі ласку і скоротити його перебування короткий зараз!

ЦУЦЕНЯ. Optional.WinYahoo meddles. Це набагато meddles. Як тільки вона потрапляє ваш комп’ютер, вона починається, внесення змін у настройках ваш браузер. Вона прекрасно сумісна з найбільш популярних і широко використовується браузерами, так що будь-яким вибраним один використовується, його заражений. Наприклад, раптово зникають попередній домашню сторінку і привілейованих пошукової системи і іншого сумнівних домену, який ви ніколи не бачили раніше, бере свої місця. Зрозуміло, не схвалювали цієї перестановки. Ви не були навіть поінформовані про виконання. І тим не менш, ось воно. Що ще гірше, ІТ, що після того, як змінилося, ви не можете отримати назад старий домашню сторінку і двигуна. Це тому, що ви більше не відповідає за вашу діяльність в Інтернеті. ЦУЦЕНЯ. Optional.WinYahoo викрали їх.

ЩЕНЯ також додає докучливих плагін у ваш браузер таким чином, змушуючи їх генерувати численних рекламних роликів. Кожна сторінка, що ви намагаєтеся відвідати його повністю покриті оголошень у всіх формах і проявах. Ви бачите банерів в тексти угоди, пропозиції, кращі ціни, порівняння, і так далі і і т. д. Як ви можете собі уявити, все це руйнує ваш веб-серфінг. Ви постійно переривається і перенаправляється на тінистих сайтів. Виконання будь-якої роботи онлайн стає нездійсненним завданням. Але вашої діяльності в Інтернет не єдине, що зруйнований.

Комп’ютер, загалом, бореться, щоб виконувати нормально. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Вона відстає і аварій весь час. Програми не завантажується правильно. Це реальний пекельних досвід. ЦУЦЕНЯ. Optional.WinYahoo в основному робить вам уникнути використання власних машин, як про -, так і в автономному режимі. Покласти край це негайно. Скористайтеся нашим гідом докладні видалення нижче а видаліть PUP ASAP. Як тільки ви робите все зв’яжемося до нормального життя. Не витрачайте час.

ЦУЦЕНЯ. Optional.WinYahoo зазвичай подорожує web, в комплекті з інших програм. В іншому випадку, ви ніколи не дозволили б увійти. Ось чому він хитрості ви. Вона спирається на поспіху і відволікання прослизнути прямо вами. Наступного разу, коли ви встановите програму або оновлення, не забудьте взяти свій час. Не поспішайте в сліпий погодитися на все. Вибрати власні параметри як вони дають змогу побачити, якщо є будь-які додаткові програми, якого маєте намір інсталювати. Ви в змозі зняти їх усіх. Це зробити. Такі додаткові послуги зазвичай зловмисних і були включені хакерів. Вам не потрібно їх у вашій системі, якщо ви не хочете мати справу з їх махінаціями пізніше.

PUP.Optional.WinYahoo Virus деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити PUP.Optional.WinYahoo Virus з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *