Як видалити PUP.Optional.Binkiland.A | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити PUP.Optional.Binkiland.A. Це керівництво PUP.Optional.Binkiland.A видалення працює на всіх версіях Windows.

PUP.Optional.Binkiland.A є n-ний потенційно небажані програми, яка роумінгу у мережі. У складі класичний PUP сім’ї ви не варто чекати його, щоб бути іншим. Ні, він діє як інші цуценят, і це просто дратує і шкідливим. Як тільки ви визначити його на вашій системі, вжиті невідкладні заходи. ЩЕНЯ не має місця на вашому комп’ютері. Це буде не удосконалити його роботу в будь-якому випадку, хоча він маскує і інсталюється як браузер помічник.

Не дозволяйте себе обдурити. PUP.Optional.Binkiland.A не допомагає. Це не поліпшить вашу діяльність в Інтернеті. По суті, це насправді погіршується їх. Ось чому дуже важливо видалити його як можна швидше. Чим більше часу, він отримує витрачати спокійно, більше питань кидає його на вас. Кожна інфекція отримує з-під контролю в кінці кінців. PUP.Optional.Binkiland.A включений. Переконайтеся, що ви не дозволить цьому статися. Чим раніше ви позбудетеся від порушника, тим краще для вас і благополуччя вашій системі. Таким чином, що не варто зволікати. Твої відчуття тут стає все гірше, з кожної години проходження. Візьмуть справу в свої руки і чистити комп’ютер для хорошого. Час не є вашим другом, тут, так що не витрачайте це але діяти оперативно.

PUP.Optional.Binkiland.A входить вашій машині за вашою спиною і потім безлад вироблення починається. Раптом, ви почнете помічати несанкціонованих змін у настройках ваш браузер. PUP.Optional.Binkiland.A стоїть за їх усіх. Відмінно здатний зробити небажаних кадрових змінах переважно до всіх своїх веб-переглядачах. Він замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах без вашого дозволу, а також, і їх не можна змінити назад.

Ви також страждають постійна переадресація на shady сторінки, які ви ніколи не бачили раніше. Вкладки та вікна відкриті весь час з власної волі. Крім того, неприємні PUP тоне ви в море рекламних роликів. Ви в даний час засипані тонни оголошень кожен раз, коли ви так багато, як дотик, один з своїх веб-переглядачах. Ви знаєте, чому? Тому що шахраї використовують ЩЕНЯ зробити pay-per-click доходів. PUP.Optional.Binkiland.A повінь ви з рекламних роликів, і якщо клацнути, хакери платять. Існує більше, хоча.

Інфекція є величезна дірка в безпеці стіни. Ці оголошення, які ми згадували не перевірено. Більшість з них під загрозу і вони доставити шкідливих програм. Один клік є все, що потрібно для вас запросити більш шкідників на комп’ютері вже інфіковані. І наступного разу, ви можете навіть заразитися набагато більш серйозною загрозою. Як на вимагачів або троянського коня, наприклад. Останнє, що вам потрібно це погіршити ваш скрутне становище подібне.

ПК вже неефективні через цей єдиний PUP. Уявіть собі, що станеться, якщо ви заповните його більше паразитів. Він буде повністю зруйнувати. Не дозволяйте цього сценарію розвертатися. Видалити ЩЕНЯ, поки не занадто пізно. В кінці цієї статті ви знайдете докладні видалення керівництво, яке допоможе вам позбавитися від порушник вручну. Чим раніше ви видалити PUP.Optional.Binkiland.A, тим краще.

Як ви заразитися з цим? Інфекцій, як цей потрібен ваш дозвіл увійти і для того, щоб отримати його, вони звертаються до трюки. Одним з найбільш популярних з них називається freeware комплектації. Будьте обережні під час інсталяції програми на вашому комп’ютері. Не кинути застереження у вітер як, таким чином, ви тільки роблять себе легкою мішенню. Використання перевірено завантажити тільки джерел. Завжди Читайте умови, перш ніж ви прийняти їх. Якщо ви помітили нічого незвичайного читаючи їх, перервати установку негайно. Не дозволяйте шахраї обдурити вас. Бути розумнішими. Вибрати пильність над недбалості.

PUP.Optional.Binkiland.A деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz [[]]
тут, 30 знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити PUP.Optional.Binkiland.A з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *