Як видалити PUP.Optional.APNToolBar.Gen | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити PUP.Optional.APNToolBar.Gen. Це керівництво PUP.Optional.APNToolBar.Gen видалення працює на всіх версіях Windows.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen, як випливає з її назви, підпадають під категорії потенційно небажаних програм – щенки. Тим не менше немає нічого потенційних у вашій ситуації. Ви знаходитесь в небезпеці. Боротьби зі шкідниками є небезпечними і повинні видалити цей пакет неможливо. Щенки не роблять приємним орендарям. Не очікуємо PUP.Optional.APNToolBar.Gen бути іншим. Як тільки ви визначити його на вашій машині, вжити заходів проти нього. Якщо ви дозволите це залишитися, це буде в кінцевому підсумку отримати з-під контролю, і тоді твої відчуття тут буде йти від поганого до гіршого. На щастя, коли ЩЕНЯМ є знімним. Можна видалити його повністю не стикається будь-яких питань. Що є, якщо ви діяти швидко.

Чим більше часу PUP.Optional.APNToolBar.Gen витрачає на борту, більше проблем, це викликає. Деякі пошкодження може навіть виявитися незворотнім. Зробіть собі величезну користь і позбутися від загрози, поки не стало надто пізно. Якщо ви цього не зробите, це не буде задовго до того, як ви пошкодуєте про це. Як тільки ви визначити його, почати шукати вихід. Знайти його точне схованку і не подумайте двічі перед його видаленням. Це cyber інфекції, ми говоримо тут. Будьте впевнені, що він не був створений для підвищення вашої діяльності в Інтернет. Навпаки. Це буде знести їх. Не дати йому можливість зробити це.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen входить комп’ютер в тиші і починає працювати відразу. По-перше, коли ЩЕНЯМ йде після ваш браузер. Всі з них. Вона прекрасно сумісна з Chrome Mozilla, Microsoft краю, опери, та ін. Інфекція займає повний контроль над ними. Це викрадач їх і там немає нічого, що ви можете з цим зробити. Потім шкідниками починається, внесення несанкціонованих змін в їх налаштування. Він замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах. Це повінь екран з тонни ненадійні оголошень. Вона спрямує вас до численних shady сторінок. Іншими словами, це робить браузер в світі неможливо.

Тим не менш є щось гірше. PUP.Optional.APNToolBar.Gen також створює конфіденційності за допомогою заражених браузерів, як шпигунстві пристроїв. Вона контролює кожен онлайн переїзду і записує його. Потім, коли вона вважає, що вона зібрала достатньо даних, він посилає це все для хакерів, який опублікував його. Майте на увазі, що ваші особисті облікові дані також знаходяться в небезпеці. Особливо, якщо ви використовуєте комп’ютер, оплачувати рахунки онлайн або зробити онлайн покупки.

ЩЕНЯ може вкрасти ваші ім’я, фінансові дані, адреса тощо. Це звучить як хороша ідея? Як ви думаєте, шахраї будуть використовувати ваші особисті дані для? Вони будуть продавати його третім особам з зловмисних порядку денного. Не дозволити подібного трапитися. Негайно видалити PUP.Optional.APNToolBar.Gen. Крім що-небудь ще шкідниками також викликає ваш комп’ютер underperform. За допомогою вашої машини є справжнім викликом, навіть тоді, коли в автономному режимі. Робити правильні речі і позбутися від порушника якомога швидше. Це кращий курс дій, які можна взяти. Взяти його!

Як це PUP.Optional.APNToolBar.Gen розподілених? ЩЕНЯ використовує кілька методів, щоб подорожувати в Інтернеті. Наприклад, це можна робити ставку спам-листи freeware пучки. Він може сховатися за оголошення третіх сторін, пошкоджені сторінок, підроблені програми оновлення, зловмисних соціальних медіа повідомлення, і т. д. Для того, щоб запобігти його від зараження вам, чи не так недбалості. Візьміть freeware bundle Тактика як приклад.

Під час інсталяції програми, завжди вибрати власні параметри замість стандартні. Так, вони більше часу, але вони також дають вам повний контроль над процесом. Можна переглянути всі додатково додається застосунків, якщо такі є, а також знімете з них виділення. Стандартні параметри всі статистів інсталюються автоматично, і як ви заразитися. Витратьте час і не поспішати. Вибрати безпеки над швидкістю і зберегти ваш комп’ютер безкоштовно інфекції.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz [[]]
тут, 30 знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити PUP.Optional.APNToolBar.Gen з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *