Як видалити Private.search-protection.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Private.search-protection.com. Це керівництво Private.search-protection.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Стартовою була змінена, щоб Private.search-protection.com? Ви повинні знати, що це всього лише одна з ознак наявності викрадач браузер на ваших руках. Цей зараження комп’ютера можна також замінити вашу пошукову службу ж небажаних веб-сайт. Більше того, викрадачі відомо, змінити настройки браузера а також отримати користувача історії таким чином, щоб генерувати цільової реклами, що вони швидше за все, натисніть на. Мета такої дії є створення доходів методом PPC (оплата за клік).

Жертв Private.search-protection.com перенаправлення мають обов’язково отримати бомбардуванні дратівливих спливаючих вікон, оголошення, блимає повідомлень, підроблені оновлень, ексклюзивні пропозиції, купони, т. д., які постійно би перервати їх досвід перегляду. Погана новина в тому, вони могли б переорієнтувати підозрілим і навіть небезпечно сторонні веб-сайти із може потенційно викрадення особистих даних і навіть поділитися ним з іншими хакерами для отримання прибутку.

У більшості випадків користувач несвідомо заразити свої комп’ютери з зловмисного програмного забезпечення. Цей конкретний шкідливі програми можуть проникнути через спам-повідомлень і вкладень, підроблені оновлень, сумнівні посилання, оголошення, а також розшарування вільного програмного забезпечення. Іноді користувачів можуть виникнути раптове спливаючі вікна, що зумовила необхідність негайного оновлення. У таких випадках було б помилкою натисніть на посилання, наданого оновлення. Рекомендуємо завжди оновлюється ваші прямі від офіційного програмне забезпечення компанії.

Одним з найбільш поширених помилок, які призводять до зараження шкідливим ПЗ, коли користувачі не звертають уваги, коли вони є встановлення програм і занадто швидко, щоб натиснути на кнопку “Далі”, не читаючи старанно, для чого вони потрібні погодившись під час установки. Ми настійно радимо завжди виберіть параметр настроюваний або додаткові параметри майстра інсталяції, тому що таким чином користувачів буде мати повний контроль над те, що насправді інсталюється на комп’ютер і можуть легко зніміть виділення з будь-якого додаткового програмного забезпечення, які вважатимуть непотрібних або не хочете, щоб в першу чергу.

Браузер викрадачів зазвичай не вважаються небезпечними як інші зловмисні програми. Деякі б навіть не піти так далеко, як покласти label ‘вірус’ на них. Правда, все, що можуть виникнути це дратівливих оголошень напад, але ви все одно не варто недооцінювати небезпеки, які можуть лягти за ті спливаючі вікна. Ви ніколи не знаєте, де вони можуть випрямити вам якщо ви потрапляєте в пастку кібер ciminals.

Наступне, що ви знаєте, ви несвідомо може дозволити троянського коня в вашої комп’ютерної системи або навіть ризик потенційної інфекції вимагачів! Ось чому, якщо ви помітили, що ваш веб-переглядач було викрадено, слід приступити його видалення, як можна швидше! У цій статті ми може вести вас через деякі докладні інструкції допоможуть вам впоратися з це дратує шкідливої інфекції, перш ніж може статися найгірше, і ваші особисті дані отримує скомпрометовані.

Private.search-protection.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Private.search-protection.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *