Як видалити PlayCenter Search Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove PlayCenter Search Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити PlayCenter Search Virus. Це керівництво PlayCenter Search Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Пошук PlayCenter являє собою додаток, який повинен знайти і показати вам найбільш популярних і цікавих онлайн-ігри. На жаль, це не немає такого поняття. Програма лежить до вас, прикидаючись корисний додаток, але це не. Це викрадач браузер, який тільки піклується, щоб служити своєму розробників зловмисними намірами. Неприємні шкідників бере контроль над усіма своїх веб-переглядачах, додавши свої шкідливі розширення. З цього моменту змінити вашої діяльності в Інтернет. Вони перетворюються пекельних, і вони будуть тримати на погіршення, якщо не вжити негайних заходів.

Як тільки ви помітили нові розширення, прийміть той факт, що ви маєте справу з кібер-інфекції і почати шукати спосіб, щоб видалити його. Чим швидше, тим краще. Якщо ви залишите викрадач на борту, рано чи пізно вона буде викликати ви деякі безвідкличний пошкодження. Кожен шкідників виходить з-під контролю дано достатньо часу, щоб працювати. Цей викрадач включені. Це буде знести ваш досвід перегляду, якщо ви його зупините вчасно. Знайти, де вона ховається і видалити його на місці. Не витрачайте час, як шкідника використовує щосекунди заподіяти шкоду. Видаліть його і заробити подяку вашого майбутнього самоврядування.

Як ми вже говорили, викрадач руїни вашої діяльності в Інтернет. Це робить величезний безлад. Кожен раз, коли підключення до Інтернету ви отримати перерваний. Шкідника перенаправляє вас на shady сторінки 24/ 7. Він також відкриває додаткові вкладки і вікна. Це повінь екрані численні спонсорувати реклами, яка, якщо ви натиснете на, платять хакерів. Це називається pay-per-click механізм. Шахраїв скористатися цим і зробити легкий прибутку. Вони також перетворити вас своїм спонсором і розкриватиме вам шкідливих програм ризику в той же час. Майте на увазі, що ви не можете вірити, що відображає викрадач. Він повинен кліків, і він робить все, що він може отримати їх.

Remove PlayCenter Search Virus
The PlayCenter Search Virus

Більшість оголошень відображається ймовірно пошкоджений. Вони або призводять до сторінки з паразити, або вони приховують паразитів, себе. Один клік є все, що потрібно для ви йти на компроміс комп’ютер ще більше. Останнє, що вам потрібно прямо зараз це більше шкідників. Ваша машина вже страждають через цей єдиний викрадач. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Вона відстає весь час. Він виходить з ладу. Ваш браузер заморозити час від часу. Застосунки тривати дуже довго завантажити.

Інфекція робить вас уникати використання комп’ютера, тому що це дуже дратує. Ви не можете отримати будь-яку робота онлайн, ні в автономному режимі. Навіть підключення до Інтернету може стати unstable. І все це через PlayCenter пошуку. Уявіть собі, що було б Якщо ви запрошуєте більше інфекцій на борту. Ваш комп’ютер не зможе утримати на довгий і вона буде в кінцевому підсумку оновленнях вниз повністю. Якщо ви не хочете, щоб це відбулося, скористайтеся нашим гідом видалення нижче і позбутися від порушника якомога швидше.

Як PlayCenter пошуку ввести систему? Застосунок має офіційного завантажити тому існує ймовірність того, що ви його скачали себе. Звичайно, це не єдиний спосіб. Шкідника також подорожує веб-сторінки за допомогою tricky методи. Наприклад, це може прикидатися оновлення програми до вас, щоб встановити його. Або він може сховатися за пошкоджені сторінки та посилання. Це можуть бути об’єднані з іншими застосунками.

Як обманюють ти багато. Однак, якщо ви платите більше уваги на те, що підключення до Інтернету, можна виявити, перш ніж вдається зараження вам. Те, що паразити найбільше потребують є ваш неуважності. Не надати йому. Вказати, пильність. В іншому випадку, ви робите шахраї роботу ще простіше.

PlayCenter Search Virus деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити PlayCenter Search Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *