Як видалити ParallaxSearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити ParallaxSearch.com. Це керівництво ParallaxSearch.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

ParallaxSearch.com виглядає як звичайний пошук постачальника на перший погляд. Сайт пропонує пошук за ключовими словами та фільтри для зображень, відео і карти. Незвичайні межу про сайт є те, що функція пару з поля пошуку у верхній та нижній частині сторінки замість одного поля в середині. Крім того ParallaxSearch.com сайт дає ніяких вказівок на нічого поганого. Це не так і йдуть справи в реальності. Існують ризики безпеки навколо веб-сайту.

ParallaxSearch.com використовується браузер викрадачів. Після того, як така програма пробирається у вашій системі, це зробить цей сайт вашої домашньої сторінки та за замовчуванням пошукову службу. Викрадач зміняться результати пошуку включають підтримуваних веб-сайтів. Він також буде генерувати спливаючі рекламні оголошення, реклама різні види елементів за пільговими цінами. Ці сайти можуть бути пошкоджені і привести до шкідливих інфекцій. Викрадач також стежити за історію веб-перегляду та збору інформації від натискання клавіш. Він може збирати різні види даних на вас, як пошукові терміни, IP адреса, географічні координати, демографічні деталей і записи на особисті рахунки. Люди за підпільного програма буде продавати свої дані без вашого відома або дозволу.

Багато користувачів дивувався, як ParallaxSearch.com отримав встановлений на свою домашню сторінку і за замовчуванням пошукової системи. Якщо це перший раз, коли ви стикалися викрадач, ви можете не знати, що ці програми можуть проникнути ваш веб-переглядач та змінити налаштування. Ви можете не знати, як вони розподілені, з самого початку. Перше, що вам потрібно знати це, що ви не заразитися з ними, відвідавши веб-сайт, вони, які пов’язані з. Правда в тому, тільки приміняти сайт як портал для вашої системи після того, як вони вже пробилися в. Ці розорили зловмисних програм за допомогою іншого програмного забезпечення, внести свій шлях у вашій системі. В більшості випадків використовується freeware.

Викрадач приходить злиті з безкоштовна програма в її інсталяційний файл. Небажані програми будуть запропоновані вздовж процес установки як додатковий засіб ви можете встановити безкоштовно з основних програмного забезпечення. Ви повинні прочитати договір ретельно, щоб бачити, що є додатковий інструмент для пропонується встановити. З різних причин користувачі, як правило, вважають, що угоди установки надлишкових та пропустити читати його. Всі види зловмисного програмного забезпечення можна ввести таким чином, як потенційно небажаних програм, рекламного по, підроблені AV програм, вимагачів і троянів. Настійно рекомендується не ризикуйте.

Викрадач, яка використовує ParallaxSearch.com веб-сайту на свій порядок денний можуть проникнути і змінити настройки найбільш широко використовуваним веб-браузерів: Google Chrome, Mozilla Firefox і Internet Explorer. ParallaxSearch.com веб-сайт має шкідливого коду, що дозволяє викрадач переробити результати пошуку і збирати інформацію з вашого браузера. Зловмисні програми будуть місце підтримуваних веб-сайтів на тлі регулярні результати на ваш запит. Він також буде генерувати рекламу у формах спливаюче вікно, всю сторінку і поп під windows, банери, купон коробки, в тексті, перехідний, контекстні, inline, плаваючих і інтерстиціальний оголошень. Оголошення буде пропонувати різних продуктів за пільговими цінами, щоб привернути вашу увагу і ви отримаєте зацікавлений.

Люди за викрадач зробити доходи в основному маючи людей слідувати підтримуваних посилання. Тим не менш, вони не несу відповідальності за вашу безпеку. Умови служби (ПС), не на його користь. Він заявив, що ви не маєте права домагатися відшкодування будь-яких питань безпеки, ви прийшли через за допомогою веб-сайту послуги. Сутність позаду ParallaxSearch.com є просто називають Live початкову сторінку.

Doing подальших досліджень, ми змогли ідентифікувати компанія, яка володіє ParallaxSearch.com веб-сайт, як Earthmagic технологій ТОВ Її штаб-квартира знаходиться в Mongkok, Гонконг. Крім показуючи вам сумнівного оголошення, викрадач буде також збирати дані на вас, як ваш веб-перегляду історії, IP адреса, електронної пошти, місце розташування, імена користувачів і паролі. Ваша інформація буде продаватися нерозкритих третім сторонам, які можуть мати порядку денного.

Ви повинні знайти і видалити програму позаду ParallaxSearch.com відновити вашу систему безпеки. Існує керівництво нижче, щоб допомогти вам з ручного видалення. Після того, як ви зробили, слід запускати сканування комп’ютера з аудіо/відео інструмент для перевірки, якщо інші небажані програми зміг увійти. Викрадач позаду ParallaxSearch.com можна відкрити дірок в безпеці у вашу систему, роблячи записів реєстру.

ParallaxSearch.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити ParallaxSearch.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *