Як видалити MyBrowserHome.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove MyBrowserHome.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити MyBrowserHome.com. Це керівництво MyBrowserHome.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви бачите сторінці MyBrowserHome.com, підготовка погана новина. У вас браузер викрадач на борту. Викрадачі не роблять приємним орендарям. Навпаки. Цей шкідник робить те, що він має на увазі імена. Він захоплює всі ваші браузери та перетворює роботу в кошмар. Візьміть вигляд MyBrowserHome.com сайт як великий знак “Викрадач!” кричали і прислухатися до його. Чим швидше ви вжити заходів проти дратує шкідників, тим краще для вас і вашої системи. Якщо, однак, залишити його бути, він буде тримати кидаючи проблем на вас щодня. Проблеми, що ростуть в цифрах і серйозність, як час проходить. Можна припинити це, хоча.

Існує немає необхідності терпіти цієї інфекції і його махінаціями. Видаліть його, як тільки ви розумієте, що це на борту. Знайти, де шкідника ховається і скоротити її короткого перебування. Ви будете робити собі величезну користь s. Не соромтеся. Затримки призвести до жалю. Скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті і позбутися від порушник раз і назавжди. Все, що вам потрібно зробити, це точно слідувати крок за кроком керівництво, і ваш комп’ютер буде вірусів досить скоро.

Проблеми починаються як тільки викрадач осідає у вашій системі. По-перше, ваш досвід онлайн істотно змінюється і не в кращий бік. Ти страждаєш Постійні перерви на кожному кроці. MyBrowserHome.com стає онлайн тінь, і ви побачите його весь час, при перегляді. Навіть тоді, коли ви знаходитесь на іншу сторінку, ви якось перенаправляються до це одна. І це не тільки MyBrowserHome.com сторінці ви відвідуєте, не бажаючи. Існують набагато більш просто, як тінистих сайтів, які ви змушені приземлитися на тому, що викрадач перенаправляє вас весь час. Ви не можете знайти що-небудь ви шукаєте більше.

Remove MyBrowserHome.com
The MyBrowserHome.com Virus

Кожен онлайн рух твого отримує перехопили по MyBrowserHome.com. Сайт навіть замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах без вашого дозволу, так що ви змушені використовувати його кожного разу, коли ви вирішите відкрити з своїх веб-переглядачах. Не думаю, що це все, хоча. Існує більше. Крім редиректів викрадач також був похований ви з тонни дратує і irremovable оголошень. Весь екран покритий банери, купони, угоди, пропозиції, в текстах, тощо., що зробити ваш веб-серфінг ще важче. Як ми вже казали, не миритися з цього божевілля. Видалити викрадач негайно, і все буде повернутися до нормального життя. Майте на увазі, що якщо ви цього не зробите, ви будете постійно схильні до ризику шкідливих програм. Зробити правильний вибір і діяти прямо зараз.

Як викрадач вдалося отримати на борту без тебе помічати її? Ну, по-перше, ви повинні знати, що інфекція не може увійти без іграшку, надавши йому зелене світло. Однак, якщо вона просить беззастережно, ви ніколи не дадуть. Ось чому цей заклад перетворюється на tricky тактики і оманливе методи. Наприклад, шкідниками ховається за пошкоджені посиланнях або сторінки. Він накладки їздити з freeware/ shareware розшарування або спам-повідомлень електронної пошти.

MyBrowserHome.com може також створюють також підробка program/ система, оновлення. В принципі, вона намагається змусити вас думати, що ви встановлюєте щось інше, хоча, по суті, ви встановлюєте шкідливих програм. Для того, щоб захистити себе, бути дуже обережними. Паразити можуть використовувати трюки, але вони в основному покладатися на поспіху, відволікання і безпечність. Не надавайте. Зробити вашу належної обачності, коли онлайн. Недбалості призводить до інфекції. Увага, з іншого боку, тримає їх геть.

MyBrowserHome.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити MyBrowserHome.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити MyBrowserHome.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *